Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozó után milyen ülés?

Hordozó után milyen ülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom kinőte a hordozót amiben eddig utazott az autóba.

Viszont most nem tudom, hogy milyen ülést vegyünk és egyáltalán mibe utazhat.

Nincs még 9 kg és 10 hónapos februárba tölti az 1 évet.



dec. 20. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én dönthető 0-18 kilósat ajánlok. Abban még biztonságosan körbe van párnázva és ha elalszik tudod dönteni, hogy ne bukjon előre.
dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk hamarabb nőtte ki, még nem ült, mi is dönthető ülést vettünk, két és fél éves koráig használtuk, nagyon szerettem.
dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó, pedig az internet aztán nagyon sok mindennel kapcsolatban képes jobb tájékoztatást adni, mint egy random oldal, ahová bárki, tapasztalat nélkül írkálhat.

[link]

[link]

dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Joie i-Spin 360 E-t vettünk kb. 2 hónapja. Az ADAC tesztje olyan jó, sőt jobb, mint a dupla annyiba kerülőknek. Isofixes, dönthető, forgatható. Imádom. A kisfiam jókat alszik benne, amíg hordozóban nyűgölődött.
dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Kikerestem:


[link]


A miénk az 1-4 év közötti kategóriában első lett:

[link]


De egyébként 9 hónapos kortól használható.

dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3as.Nem tudtam, hogy nem szabad más emberektől véleményt kérni aki már esetleg tapasztaltabb 🤷🏻‍♀️
dec. 23. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!