Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mibe kell öltöztetni a babát...

Mibe kell öltöztetni a babát télen az autósülésbe?

Figyelt kérdés

dec. 28. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kabát és overál nélkül, mert nem fogja meg rendesen az öv.
dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A januari babamon hazafele uton egy hosszuujju body, hosszuujju rugdalozo, vastag zokni, vekony sapka es egy kis pled volt amig a kocsiig elertunk.
dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ, milyen hosszú az út. Például egy negyed órás utat lehet overálban. De nyilván hosszabb útra anélkül.
dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ameddig elértünk a tesóval a suliba addig eszemben sem volt levenni róla az overált arra a 3 perces útra. Be sem melegedett annyira a kocsi, hiába járattam előtte negyed óráig. Mindig direkt nem susogós overált vettem ami kicsúszhat, hanem bélelt pamutot. Igaz megkérik az árát de nincs vele macera.
dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az overálban nem lehet rendesen bekötni akkor sem, ha nem susogós.

Vannak egybelábas overálok amik beköthetök vagy bundazsákok.

Nekem egy báránybundás nagyon vastag bundazsák volt, simán benti ruhában bele tudtam tenni annyira meleg volt, a nyakára húztam egy sálgallért. Nem volt macera a kimozdulás, hamar kész volt.

dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hordozóba köthető takarót
dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!