Sport babakocsit hogyan téliesítsek?

Figyelt kérdés
Bundazsákot vegyek hozzá vagy sima lábzsákot? Meleg, téli overálban szoktam kivinni a kislányomat. Félek, hogy ez így bundazsákkal meleg lenne… de lábzsák pedig vékonyabb… melyik lenne a jobb?

jan. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Touragoo bundazsák van.

Addig cipzárolom fel amíg akarom.

Ha nagyon hideg van akkor mellig szoktam. Ha nincs annyira, akkor térdig

jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bundazsák kényelmesebb, nem kell alá annyira beöltöztetni. Mondjuk az sem mindegy mekkora baba, mert ha már ki-ki veszed a babakocsiból mondjuk a játszótéren, akkor overál és esetleg egy pléd rá, ha csak fekszik még, akkor bundazsák és én a benti ruhára adtam egy plüss overált, úgy ment a bundazsákba, ha nagyon hideg volt a bundazsák alatt még betakartam plusszban.
jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Most? Január van!

Ha addig nem kellett, jó lesz az nélküle is.

Egyébként teljesen szétcipzárazható bundazsákunk volt. Tél kezdetén ülésbetétként beraktam, hogy alulról, hátulról ne fázzon és fent maradt tavaszig. Ha kellett rátettem pluszban a felsőt. De overállal együtt csak -10 fokban kellett. Hát nem sokszor volt annyi.

jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!