Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy lehet overálba beletenni...

Hogy lehet overálba beletenni a bundazsákba a picit? Hn! Gy téliesítsem a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nem tudom elkébzelni,h.overálba meg bundazsákba van egyszerre.Nekünk overálunk van,jó puha,kívül mint a maci.Nem tudom télen mit adjak majd rá.És a babakocsival mit lehet csinálni,ti raktok bele valamit??Egy ismerős nemrég szült,sétálak és meglestem a kicsit.Alig lá szot a kocsiba.Tele volt tömve a kocsi.
2013. nov. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha újszülött a baba és tél van, akkor még jó, hogy alig látszik ki a gyerek.

Mennyi idős a gyereked? Ha nagyobb, akkor elég az overáll és a lábzsák. Ha kisebb vagy alszik, akkor kell még rá valami, takaró vagy ilyesmi. Főleg, ha nagyon hideg van.

Minden időjárás- és babakor függő.

2013. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy bélelt overáll vagy bundazsák! Felesleges a kettő, még akkor is, ha nagy hideg van.
2013. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónapos a fiam mi egy badit, egy rugit,egy pulcsit, egy overált és egy vastag takarót teszünk rá. Persze, hogy alig látszik ki a gyerek, de ez a lényeg, hogy egy porcikája se fázzon.
2013. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fölösleges mindkettő, mert ha nincs bundazsák, akkor vmit kell alátenni a kocsiba. Nekem a középsőnél nem volt, csak overál, és pléddel béleltem ki a kocsit (nem mózeskosaras a kocsink). Most kaptunk bundazsákot, hát tuti jó! Sokféle van belőle, szőrös, bélelt, közepes vastag. Nekünk most mindkettő van, és én a 3 hónaposomat bizony eddig macis, kívül szőrös bundazsákban toltam (tegnap vettem elő a téli overált), és a vékonyabb bundazsákba. A vastagabbat még tartogatom a hidegebb napokra. És még a kettő között van egy vékonyabb pléd is, és nincs melege! Szerintem mindkettő nagyon praktikus dolog, mondjuk én könnyen beszélek, többfélét örököltünk mindegyikből, így nem kellett megvenni :)
2013. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy milyen bundazsák

Amit a babára adsz, ami olyan mint az overál csak egyben van az alja zsákosan, vagy olyan bundazsák, ami babakocsiba való

2013. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos.A babakoc=qiba alá már raktam az elején plédet,meg be is takarom és rá a lábzsák.Az overál alá meg mikor mit adok.Pulcsic nem tudom a kezét beledugni.Hosszú body rövid póló,vagy fordítva.gnaci,harisnyj.
2013. nov. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!