Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 15-36 kg-os gyerekülést...

15-36 kg-os gyerekülést mikortól vettetek? 3,5 évesnek vennénk újat (16,5 kg, 103 cm).

Figyelt kérdés

Paraméterek alapján jó lenne már neki, de félek, hogyha elalszik benne előrebukik (a feje kicsi kora óta előrebukik minden ülésből), meg félek, hogy kiköti magát. A mostanit már ki is nőtte picit meg kezd tönkremenni, illetve szükség lenne SOS egy másikra is most.


Ti mikor vettetek nagyobbat? Kényelmes volt neki? Tud benne aludni?



jan. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen paraméterekkel.

Miért kötné ki magát? Kezdetektől tudatosítjuk benne mi biztonságos, mi nem. Pl bringázásnál is bukó használata, autóban mindig bekötjük magunkat stb. Fel se merül benne. Sőt volt hogy majdnem elfelejtettem és ő szólt.

Cybex M-fixet vettünk, melynek direkt dönthető a fejrésze, így alvásnál nem tud előrebukni.

jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

"meg félek, hogy kiköti magát"

Amíg ez még felmerül, ne vegyél. Nincs két egyforma gyerek. Van amelyik ilyen téren már megbízható, más nem.

A fejelőrebukás mindenképpen bekövetkezik, ha fix az ülés és elalszik a gyerek. Akkor érdemes fix ülést venni, ha már nem alszik kocsiban.

jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.5évesen kapott ilyet, akkor érte el a 15kg-t.

De nekem pl sosem alszik el a kocsiban.

Ki tudta csatolni, de tudta, hogy nem szabad, így sosem volt baj ebből.

Most lesz 5 éves (19kg), még mindig ezt használjuk.

jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es, a 9 éves lányom is elalszik a kocsiban egy túra vagy strandolós nap után és előrebukik a feje, mégse maradhatott a dönthető ülésben.
jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
4, még a 76-150 cm iSize kategóriában is létezik dönthető ülés, úgyhogy ha ilyen igények vannak sem akadály. Nekem mar a 4 éves kicsi se alszik el a kocsiban, nemhogy a 8 éves nagy.
jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.😊

Cybexet nézegetek.

Én 30 éves vagyok, de néha elalszom a kocsiban, ha nem vezetek.😅 Gyerek korom óta elaltat az utazás. Szerintem ez nem korfüggő.

jan. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!