Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól használtatok ülésmaga...

Mikortól használtatok ülésmagasítót gyerekülés után?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 135cm-től lehet.
2021. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
4 éves kora után, de mi gyerekülést vettünk inkább, szerintem lehet ülésmagasitot is
2021. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
135cm-től lehet a KRESZ szerint. Személyes tapasztalatok érdekelnének. :)
2021. szept. 25. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 5.5 éves, 112-120cm közt van a magassága. Mostanság nem mértem.

Most oldottuk ki az autó biztonsági övét a gyerekülésből, mostantól ő lesz bekötve vele. Természetesen az üléssel együtt.


Sajnos még nem érte el azt a magasságot, hogy csak ülésmagasítón üljön.

2021. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de akkor mi a kérdés, ha mindent tudsz. Az én lányom már ült 4 évesen is ülésmagasiton (mert egy másik kocsiban, amivel szokott néha utazni csak az van, a miénkben pedig 4-12 évesnek gyerekülés), bár elhiszem neked, hogy nem szabad. De, hogy mi értelme ennek a kérdésnek, hogy ki hány évesen ültette rá az ülésmagasitora frankón nem értem.
2021. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem szerepel a KRESZ-ben az ülésmagasító és a 135 centi se ahhoz kapcsolódóan van benne. Úgyhogy nem tud ő semmit. ;)
2021. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván akkortól használ az ember ulesmagasitot, mikor a gyereke eléri a 135 cm-t... Mivel az alatt gyerekules kell. De ezt te is leirtad így nem értem a kérdésed....
2021. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

135 cm feletti magasság esetén is elhagyható a gyerekülés használata akkor, ha a gyermek az üléshez szerelt biztonsági övvel teljesen biztonságosan rögzíthető,

135 felett már nem kell ülésmagasito.

2021. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!