Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés

Júliusi lesz a babánk, ha minden igaz. Ki milyen babakocsit venne?

Emeleten lakunk, nekem jogsim nincs, tehát sétálni is fogunk és apukával autózni is. Tömegközlekedni nem valószínű.


febr. 8. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Milyent vegyetek? Ami nektek tetszik...

Mit befolyásol, hogy mikor születik a baba?

febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én mar utólag nagyon megbántam, hogy nem vettem hordozókendőt. Csatos hordozót meg csak későn szereztem be. Nagy segítség lett volna. Ha társasházban laktok, felesleges minden alkalommal elővenni a babakocsit, a hordozó is jó, az autóba valót meg mindig az autóban tartjátok és kész.
febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanazon a véleményen vagyok mint a 2-es
febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a gyereket hurcolni kendőbe.
febr. 8. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek működik a hordozás. Nekünk se jött be.


Olyat érdemes venni amit elbírsz a gyerekkel együtt. Azt is nézd, hogy ha kocsival viszitek a vázra rátehesd a hordozót. Mert kézben hordozgatni kemény, ha már nagyobb a súlya. Számit az is milyen terepen viszed. Pl én csak a városban járdán így nem kellett olyan ami túrákra jó. Én 3 in 1 vettem, mert nem akartam külön sport meg mózest venni. Ez egy jó darabig jó neki és csak az autoshordozót kell majd cserélni, ha nagyobb lesz. Nézz meg pár videót hátha segít dönteni én így döntöttem végül meg párat előtte üresen megemeltem. Az sem mindegy hogy hol tudod megfogni kézre esik-e. Fontos, hogy könnyen szét tudd nyitni meg össze a vázat.

Mi Kinderkraftot vettünk szeretem.

febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsit sem kell feltétlenül felcipelni az emeletre, lehet a lenti taroloban is, aztán csak a babát lépcsőztetni.
febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol van tároló. Pl nálunk sincs, anyukáméknál is anyósoméknál sincs. Egyik panel többi társasház. A harmadikon akik laknak kiláncolták a postaláda mellé masszív zárral. Ellopták harmadik éjszaka. Szóval ez olyan helyen játszik csak ahol van tároló és nem lopják el.5 voltsm
febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a kocsi csomagtartójában tároltuk amíg használtuk. De nálunk nem volt használva a kocsi nap közben.
febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel nyári baba lesz én egy teljesen fektethető sport babakocsit vennék nyáron az szellősebb lesz neki illetve mi 4hónapig használtuk csak a mózes részt 3az1 ben babakocsim volt 2gyereknél ma már máshogy csinálnám. Illetve ha a sport mellett döntesz olyat vegyél amihez van lábzsák is eső esetén jó ha van illetve később összel telén jó ha van.

Nagyon nehéz volt a sport rész plusz a baba súlya. Ez miatt vettem is csak egy sima sport kocsit de anyagilag nem érte meg a több funkciós plusz még egy babakocsit venni. A hordozót se használtuk ki csak autóba a vázon nem igazán használtam ha boltba mentünk hordozó be a bevásárló kocsiba ha kirándulni vittük vagy a mózest vagy a sport részét mivel több órán keresztül nem jó ha hordozóba van a baba.

febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!