Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyünk? 7...

Milyen babakocsit vegyünk? 7 hónapos ikrek+3 hós pocaklakó

Figyelt kérdés
Sziasztok!7 hónapos ikreink vannak,fiú lány,nekik van egy ikerbabakocsijuk.3 hónapos terhes vagyok,őt nem terveztük,de természetesen megszülöm,és most nagy kérdés a babakocsi.Vegyünk egy hármasikreset??hisz az ikrek is picik lesznek még,mikor megszületik.Szerintetek??
2010. okt. 30. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia


eloszor is elismeresem, hogy megtartod (en is ezt tennem, de lehet megoszulnek a szulesig :) )

Megoldas a 3as ikres kocsi vagy ha az ujszulettet mei tai-ban viszed.Nem tudom melyik lenne a parktikusabb, mert en nem hasznaltam meg mei tai-t.


Sok egeszseget az egesz csalkadnak

2010. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Valami olyan hármasikeres kocsi, amiben legalább 1 rész vízszintesig dönthető. Nem tudom, van-e ilyen.


Elismerésem!!

2010. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Brendonban 220 ezer ft.....harmas ikres kocsi....

esetleg hasznaltan valahol lehetne nezni.

Itt az oldalon is volt/van harmas ikres anyuka.Nem tudom mekkorak a babak.Tole lehetne esetleg erdeklodni nem-e kinottek mar a kocsit a babak es eladna....nem valoszinu, hogy O meg egyszer fog 3as kireket valani, meg akkor sem ha osszejonne :D

2010. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Esetleg az iker kocsihoz csatolni még egy kocsit, az lenne a legolcsóbb. Egy sport kocsit.

De lehet az ikrek közül valamelyik már melletted fog motorozni:)

2010. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem!

Szerintem is a 2 funkciós hármasiker kocsi lenne a legjobb, így tudod ültetni az ikreket, és fektetni a picit. A neten vannak olyan oldalak, ahol lehet használt babakocsit venni, nem írom a nevüket, lehet, h reklámnak minősülne, és nem tudom lehet-e. Próbáld meg ott! Sok sikert!

2010. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szintén elismerésem fejezem ki,nekem is ikreim vannak,és a múltkor én is azt hittem h terhes vagyok.Fogod tudni őket egyedül sétálni vinni?Mert ha nem,elég lenne egy szimpla babakocsi.Ha megpróbálkozol vele,akkor viszont teszen,vaterán nagyon sok triplette kocsi van,a múltkor volt egy anyuka,kapásból összeszedtünk vagy 6-7-et neki.Ha módotok van rá,inkább az Ebay-en vegyetek,ott hatalmas választék van.
2010. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ikerkocsi,testvérfellépővel?
2010. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De akkor lesznek ők 13 hósak amikor megszületik,és nemhiszem hogy bírni fognak hosszabb sétát,épphogy megtanulnak akkorra járni,talán.ikerhez lehet csatolni mégegyet??ezt nem tudtam.
2010. okt. 31. 13:22
 9/18 A kérdező kommentje:

amúgy most ilyenünk van: [link]

j44 molten red.

[link]

2010. okt. 31. 13:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhet a fajtához nem lehet csatolni,csak olyanhoz,ami egymás melletti.
2010. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!