Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyünk neki új babakocsit...

Vegyünk neki új babakocsit vagy ne? Súlyhatáros kérdés!

Figyelt kérdés

Szóval babám havi szinten 1 kilót hizik születése óta! Most 7 hónapos, és 9 kiló! Ha ez igy folytatódik, akkor télre eléri a 15 kilót, amivel terhelhetőek a kocsik! Várom már hogy mikor fog lelassulni ez a hizási ütem, de nem várok "semmi jót":)!

Szóval ami van kocsi nem olyan rossz,de jó lenne lecserélni, és nem tudom érdemes e 30 40 ezret költeni ugy hogy fél év múlva meg már súlyhatáros lesz...?!

Amugy már 2 hónapja mászik, mozog, és nem lassult le ez a hizási tempó! Tápszeres és már hozzátáplált 4 hónapos kora óta!


2011. máj. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A hízási tempó lassul, illetve fillérekért lehet venni esernyőkocsit, már úgyis belenő.
2011. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 kiló egy 2-3 éves gyerek súlya. ne hülyéskedj ha másfél évesen 15 kiló lesz akkor vidd el orvoshoz vagy ne adj neki semmi cukrosat.

nekem 8,5 kiló a lányom, de látva´nyosan kevesebbet hízik már mióta hozzá táplálás van meg elkezdett mozogni. kb 10 kiló lesz 1 évesen.

2011. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, le fog lassulni a hízási tempó. Gyakorlatilag mindkét gyerekemnél akkor kezdett el stagnálni, amikor elindultak, addig hasonló ütemben gyarapodtak, mint a te babád.
2011. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyéves fiam már 12 kiló volt és valszeg másfél évesen meglesz neki a 15 kiló... (és nem, nem kellett sem orvoshoz vinnem, sem diétáztatnom, kedves második, mivel ez alkati adottság is lehet, tudod:genetika...), az önálló járás kezdetekor stagnálni/lassulni szokott a súlygyarapodás,

úgyhogy ne aggódj, ráérsz még ezen gondolkodni. Amúgy tényleg nagyon jó kocsikat ki lehet fogni 10 ezrekért, ha mégis úgy döntenél hogy új kocsi kéne...

2011. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!