Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek megvegyem a kék...

Szerintetek megvegyem a kék babakocsit, úgy, hogy még nem tudjuk a baba nemét?

Figyelt kérdés

Bertoni Plasma babakocsit szeretnék venni,konkrétan a piros-fekete kombinációra gondoltam,mert az uniszex,de most bukkantam rá egy hirdetésre,miszerint fele áron hozzá tudnék jutni egy ilyen kocsihoz,ami használt ugyan,de nagyon jó állapotban van.Viszont a szóban forgó kocsi kék színű.Nagyon gondolkodom,hogy megvegyem-e vagy ne,mert nem tudjuk még a baba nemét,viszont csak két hét múlva esélyes,hogy kiderül és félek,hogy addigra eladják a kocsit.Mit tennétek a helyemben?

19hkm



2012. jún. 28. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem venném meg - lesz még jó lehetőség, van még egy csomó időd :)
2012. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg.Van még időd jobbat találni.
2012. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is kék, sötétkék, kislányunk lesz, de nem bántam meg!
2012. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
ha tetszik a kocsi, akkor nyugodtan vedd meg.. nem szentírás, hogy a lányoknak csak rózsaszín, a fiúknak pedig csak kék cuccokat lehet venni.. ez akkora baromság.. ha lenne lányom, tuti, hogy ugyanúgy adnék rá kéket és bármilyen más színt
2012. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
igen, vedd. a kék is unisex. főleg ha utána lesz egy fiad jó lesz nek i is:)
2012. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is unisex a kék. Lehet benne lány is. Fiú rózsaszín babakocsiban már érdekesebb :) Egyik szomszédomnak kék volt, az első gyermeke kisfiú, a második kislány lett, nem vettek ezért új babakocsit, nagyon aranyos kis masnikat kötött rá, "csajosította" a kocsit.
2012. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha a kék unisex akkor milyen a kisfiús szín?Csak úgy kíváncsiságból.

A zöld és a narancs unisex.

2012. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
(4. válaszoló vagyok) nincs olyan, hogy fiús, vagy lányos szín.. minden szín uniszex és a személyiségedtől függ, hogy milyen színű dolgaid vannak.. persze egy kisbabánál ezt még nem lehet előre tudni, nekik szerintem a "nyugtató" világosabb színek a jók.. a kék pl. tökéletesen megfelel..
2012. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék is megvettek egy kék babakocsit, aztán kiderült, hogy kislányt várnak. Olyan szépen kicsajosította a babakocsit, hogy utána fel sem tűnt, hogy kék, mert a belsejébe nagyon szép lila pillangó-plüssöket akasztott, meg betett az aljára egy rózsaszín textilpelust. Szóval egy kék babakocsiban is mutathat nagyon jól egy kiscsaj. ;)
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem venném meg.

Ha a rózsaszín kislányos, a kék lehet kisfiús. És lehet engem is lepontozni! :-))))

2012. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!