Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek megvegyem a kék...

Szerintetek megvegyem a kék babakocsit, úgy, hogy még nem tudjuk a baba nemét?

Figyelt kérdés

Bertoni Plasma babakocsit szeretnék venni,konkrétan a piros-fekete kombinációra gondoltam,mert az uniszex,de most bukkantam rá egy hirdetésre,miszerint fele áron hozzá tudnék jutni egy ilyen kocsihoz,ami használt ugyan,de nagyon jó állapotban van.Viszont a szóban forgó kocsi kék színű.Nagyon gondolkodom,hogy megvegyem-e vagy ne,mert nem tudjuk még a baba nemét,viszont csak két hét múlva esélyes,hogy kiderül és félek,hogy addigra eladják a kocsit.Mit tennétek a helyemben?

19hkm



2012. jún. 28. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
A fiamnak kék babakocsija volt. Most kislányt várunk, eszünkbe nem jut újat venni. Én is a kiegészítőkre alapozok :o)
2012. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan hülyeség ez. Nyugodtan vedd meg, semmit nem határoz, ha jó árban van, akkor mindegy az, hogy milyen színű. Lányomnak is kék babakocsija volt.
2012. jún. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Hát azért nem minden szín unisex, nem véletlenül a kisfiúszoba,a kisfiúruha,a kisfiú babakocsi kék. Bababoltban jártatok már? A kisfiúrészlegen? Mondjátok az eladónak,hogy vennétek a lányotoknak egy szép kék ruhácskát,mert az olyan unisex. Egy bizonyos életkor fölött az,mondjuk oviban már igen,de nem sok kislány babát látni kékben.Mindegy,ez nem tartozott a kérdéshez.
2012. jún. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én megvenném. Nekem két fiam van, és drapp színű babakocsim. Ezt direkt azért választottam, mert jó fiúnak is lánynak is. Szerintem nagyjából minden szín uniszex, egyedül rózsaszín, vagy lila babakocsiba nem tennék fiút, de kékbe lányt simán. Nehogy már azért vegyél dupla áron kocsit, mert az ilyen vagy olyan színű.
2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg. Kiegészítőkkel tényleg csajossá lehet tenni. Mindjuk volt olyan, hogy a csupa rózsaszínbe öltözetett lányomnál megkérdezték, hogy fiú vagy lány :-)
2012. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tök mindegy a színe, ha praktikus és olcsó akkor megvenném

nem hiszem, hogy ezért kell majd felnőtt korában a lányodnak pszichiáterre költenie vagyonokat, hogy kétéves koráig kékben tolták

Könyörgöm, ez csak egy szín!

:))

Inkább annyit mondanék, hogy jól gondold meg, ne ugorj bele, mert később jöhet még olcsóbb/jobb állapotú. Inkább ezt mérlegeld.

2012. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor vedd meg.

Egyébként nekem lány létemre kék babakocsim volt, mert akkoriban az számított a csúcsmárkának, de csak kék volt belőle. Anyukámék úgy gondolták, hogy fontosabb a kényelem, meg a biztonság, mint a szín.


Ha gyerekem lesz, valószínűleg én is kéket fogok neki venni nemtől függetlenül, mert ez a kedvenc színem :)

2012. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!