Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Corában baba-mama hetek...

A Corában baba-mama hetek vannak. Érdemes még elmenni? Vannak jó cuccok? Babakocsit érdemes ott venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, én most átnéztem a katalógust. én mindenképp elmegyek ma, köszi a tippet!

noj

[link]

2010. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is csak a neten láttam meg a katalógust. Igazság szerint holnap mennénk az Elefáni bababoltba. Csak érdeklődnék, hogy érdemes-e kimenni a corába. Főleg, hogy már csak egy pár napig tart a szórólap szerint. És hogy ott érdemes-e pl. babakocsit venni.

Köszi

2010. febr. 12. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi most jöttünk onnan.Nincs semmi:(Na jó,ez így nem igaz,de ruhát nem találtunk neki.Babakocsit nem láttam,bár nem is kerestem.Ki volt "fosztva".
2010. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gondoltam. Már lassan vége az akciónak. De csak ma bukkantam rá., azért is kérdeztem rá itt. Marad az elefáni.

Köszi a válaszaitokat.

2010. febr. 12. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát,már kicsit késő.Én múlt héten kedden voltam,akkor kezdődött az akció.Mindenből volt dögivel.
2010. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Corához nem tudok hozzászólni, de tudok ajánlani egy bababoltot, ami jóval olcsóbb, mint az Elefáni (mindkettőben voltam). Babyfun a neve, a Moszkva tér közelében van. Érdemes a honlapjukon kiválasztani, amit szeretnél, mert maga a bolt elég zsúfolt, de tényleg megéri ott vásárolni.
2010. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!