Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Extra könnyű újszülött babakoc...

Extra könnyű újszülött babakocsi sok buszozáshoz? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Quinny buzz, de a tescoban is van 3-4 kg-os egyszerű esernyő kocsi 10.000 Ft körül!
2012. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Chipolino Viva - sportkocsi, de teljesen hátradönthető, könnyű, átfordítható tolókarral, téliesíthető, 5 pontos biztonsági öv, bolygókerék. Újszülöttkortól használható.
2012. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A quinny nagyon jó csak nem a mi pénztàrcánkhoz van szabva az ára. A chipolino egész jó.
2012. jún. 30. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

a 2-es válaszoló vagyok, nekünk Chipolino van. Én imádom, olcsó és nagyon jó.

két dolog vele kapcsolatban: ha úgy van fordítva a tolókar, hogy feléd néz a baba, akkor tapasztalhatod, hogy a bolygókerekek közel vannak egymáshoz, így meg kell szokni, hogy hogyan lépj - de két-három nap alatt simán belejön az ember, mi nagyon imádjuk.


A másik: ha nézel róla képeket, láthatod, hogy a tolókar magassága állítható, és a közepén van egy nagy, piros gomb. Mi csak pánikgombnak hívjuk, ha ezt jó erősen megnyomod és elhúzod balra (nyomás közben), miközben az egész tolókart előrefele a föld irányába tolod, egyetlen mozdulattal összecsukhatod a babakocsit. Lapra csukható, de könnyű. Én is sokat buszozok, nem bántam meg, hogy ezt kezdtük használni!

2012. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

biztos hogy quinny BUZZ-t akartál írni? nem a zapp-ot? csak mert a buzz terepkocsi, bazi kerekekkel, nem buszozásra találták ki.

Nekünk hauck condor volt, nem volt rossz, de inkább alacsonypadlóssal mentem mindig....

2012. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!