Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kicsi, de többfunkciós babakoc...

Kicsi, de többfunkciós babakocsit keresnék, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nálunk az ár is nagyon számít, a Hauck tipusuakat nézegetem (használtan), mert azok strapabírók, csak a méretében nem vagyok biztos, hogy a lakótelepi 100*85cm-es liftbe mi fér be fennakadás nélkül.

Hasonlókat nézegetek:

[link]

Budapesten használom majd, októberi baba lesz, szóval fontos, hogy téliesíthető is legyen, illetve a lakás is pici, ahol majd tárolnunk kell. Ezzel szemben szeretném, ha lenne hozzá tartozó merevfalú mózes, és hordozó is, ami kocsiba is használható. Előre is köszönöm az ötleteket!



2012. júl. 11. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet vennék, ha lifteznek kellene. :) Ismerősömnek hasonlót vettek, nem nagy, és könnyen kezelhető.

2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen volt. Bátran merem állítani, hogy ez a legkisebb, és legkönnyebb multifunkciós babakocsi.

Simán fel-le cipeltem gyerekkel együtt a második emeletre.

Nagyon szűk helyeken is elfértem vele, tehát tuti, hogy a liftbe is befér.

2012. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket!

Várom még, ha valaki tud jót ajánlani!

2012. júl. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!