Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék genetikai vizsgálato...

Szeretnék genetikai vizsgálatot, ahol alaposan megnézik a babám minden szervét. Melyik központot ajánlanátok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

16. héten szeretnék elmenni az ultrahangos vizsgálatra.

A Cleopatra Medical Centerre gondoltam, de előbb érdekelne a ti véleményetek és tapasztalatotok a többi központtal kapcsolatban.


2012. jún. 28. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenhegyi géndiagnosztikai Központ és konkrétan Dr. Hajdu Krisztina a legjobb a szakmában.
2012. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3. babámat várom,és kizárólag egy helyet-és szakembert-tudok ajánlani:Istenhegyi Géndiagnosztikai Központ,Dr.Hajdu Krisztina(szülész-genetikus).Vérprofi és őszinte.Nem mézes-mázos,ám kedves,nagyon alapos és lényegre törő.27hkm
2012. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2012. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Dr Hajdu Krisztinával kapcsolatban úgy látom, hogy nagyon jók a tapasztalatok. Ezen az oldalon többször találkoztam a nevével.

Esetleg lehet kérni DVD felvételt a vizsgálatról?

2012. jún. 28. 21:15
 5/11 A kérdező kommentje:
A vizsgálat mennyibe kerül? Árat is tudtok mondani?
2012. jún. 28. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet erteni tudok az elottem szolokkal! En 1 honapja voltam nala a 18. heti genetikai uh-n, par kep erejeig atvaltott 4D-re is, kaptam nyomtatott fotot es a vizsgalatot dvdn. Meg persze nagyon reszletes leletet, mindent nagyon alaposan vizsgalta a babat, megszamolta az ujjait is, stb. 15e Ft volt az UH, egeszseg penztarra elszamolhato. Viszont ha hozza akarsz menni, idoben jelentkezz be, mert az elojegyzes min. 3 het.

Boldog babavarast! (es bocsi az ekezetek hianyaert)

2012. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ad DVD-t és fényképeket is egyaránt. Ez hozzátartozik a szolgáltatáshoz. A vizsgálatra érdemes elvinni apát is, mert egy kényelmes fotel és egy hatalmas kivetítő fogadja. Az árára már nem emlékszem, de szerintem 15 000 körül mozoghat, ha jól emlékszem. Bár mi már 4 évvel ezelőtt voltunk.
2012. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmesélek neked egy rövidke beszélgetést a szülészorvos és közöttem. 7 hónaposan kerültem új szülészorvoshoz, aki elhűlt, amikor megtudta, hogy nem voltam amniocentézisen. Felelőtlenségnek találta, hiszen már 38 éves voltam akkor. S elmondtam neki, hogy anno a kombinált teszt eredménye jó lett, és megvizsgált Dr. Hajdu Krisztina is. Erre azt a választ kaptam, hogy "Jaaa, ha Hajdú Krisztina látott, és azt mondta, hogy nem kell amniocentézis, akkor minden rendben van." És ezzel pontot is raktunk az ügy végére. Szóval a doktornő ennyire jó és ennyire megbízható. :)
2012. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Istenhegyi és jó még a Lintner doki is, ő meg nem genetikára specializálódott (mint Hajdu) hanem magzati szívbetegségekre stb

kétszer voltam nála, szimpatikus és alapos, megszámol mindent és kérdezz nyugodtn, mert mindenre válaszol

2012. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!