Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Első gyerekemet várom. Milyen...

Első gyerekemet várom. Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Függ attól, milyen környéken, milyen házban laktok, és mire akarod még használni, persze a baba tologatása mellett. Nagy kerekű kocsit érdemes göröngyös terepre venni, mert könnyebb tolni, viszont ez előnytelen, ha sokszor kell felemelned, vagy olyan emeletes házban laktok, ahol pl: nincs lift és kézben kell levinni. Ez kis lakásban sem túl előnyös, ha kevés a hely. Viszont van még egy praktikus vonása: a bevásárlásnál nagy segítség, mert ha elég erős a tolókar arra is tudsz szatyrot akasztani, viszont kicsi boltba nem tudsz vele bemenni, kint meg gondolom nem hagyod. Előnyös még, ha fordítható a tolásirány vagy az ülőrész, mert amíg kicsi, láthatod menet közben, és ő is téged, ha megnő, akkor fordítasz az irányon, és zavartalanul nézelődhet. Ha magas vagy, jó, ha állítható a tolókar magassága. A Fiamnak Hauck Joggere van, ez nagy kerekű, de nekem gondot nem okozott, és az állítható karnak köszönhetően kényelmesen tudtam tolni. 1 évesen vettünk neki sportkocsit, ezt jobban szerette, de kicsik a kerekei, és pl: a villamos síneknél, ha át akartunk menni a zebrán gyorsabb volt, ha ölbe kaptam. A tolókar nem volt állítható, nekem a 176 cm magasságommal, kicsit kényelmetlen volt tolni.

Ha nem cserélhető a felsőrész, mindenképpen nézd meg, hogy a háttámla vízszintesig dönthető legyen, és 90 fokig fel lehessen később húzni.

A hárompontos biztonsági öv a legjobb.


Segítene, ha megírnád, milyen elvárásoknak kell megfelelnie: terepviszonyok, tárolás, stb, mert úgy könnyebb ajánlani.

2012. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit nem: Kunert, Raf Pol, és társai...

Mennyit szánsz rá?

2012. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Használtan szeretnék venni egy jobb minőségűt.
2012. júl. 24. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha érdekel használtan, jutányos áron jó kocsi, ami megkímélt állapotban leledzik, írj kérlek egy privát üzenetet.
2012. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Espiro Vector lite a legjobb . Mi nálunk a nagyobbiknál főleg megszenvedtem a babakocsikkal . Elsőnek vettünk egy Pierre Cardingosat és szörnyű volt.Majd ezt és imdájuk már a második babánkkal használjuk ,ha érdekel avélemény részletesebben privibe
2012. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!