Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Várnátok...

Anyukák, kismamák! Várnátok jövő hónapig annak ellenére, hogy megtaláltátok a tökéletes babakocsit, ami még árban is a lehető legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,de a párom azt mondta csak jövő hónapban vegyünk kocsit. Most viszont rátaláltam egy írtó jó darabra,egyből szerelmes lettem. Várják,vagy ne várjak? Ez itt a kérdés. Félek,hogyha jövő hónapban megyünk megvenni,akkor már nem lesz belőle,vagy valami gebasz lesz..
2012. júl. 13. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!Én 9 hetesen vettem meg a kocsit,mert ugyan így beleszerettem mint te....:)

23hkm

2012. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én megvenném, mert nem bírnám ki. Ilyen vagyok. Persze ezen nem vesznék össze otthon. Ha a férjem nagyon nem akarná, hagynám a fenébe, lesz másik. Bár ő is olyan mint én, már tuti megvettük volna.

A babakocsi volt az első, amit megvettünk. :)

2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én megvenném most.
2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mutiii melyik az, légyszi!:)
2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne várj, vedd meg!

Mert ha olyan babakocsival mész az utcára ami nem tetszik, akkor nem szívesen tologatja az ember.

Így van ez a ruhával is, ha nem tetszik, akkor leveszem felveszek egy másikat.

Én egy olyan anyuka vagyok, aki amikor megtudta hogy terhes, elkezdett vásárolgatni mindent apránként. A 30.hétre minden megvolt.:)

2012. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig kerestem babakocsit, mert már a terhesség elején el kezdtem nézegetni, és mikor megtaláltam 28 hetesen, hát megvettem. Akkor és ott volt jókor, nem vártam az idő múlására feleslegesen. Örültem, hogy végre találtam árban, kinézetben, funkcionálisan egy jót.
2012. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

na, akkor ez eldöntve :) csak kíváncsi voltam, hogy más is így vélekedik-e. én nem vagyok egy türelmetlen valaki, de ha egyszer valamit kinézek, addig nem vagyok nyugodt, amíg meg nem veszem, mert akkor folyton arra gondolok, hogy vajon mennyi van belőle, meddig lesz a boltban, stb..

[link]

erről a kocsiról van szó, hordozóval és egyebekkel együtt 45.000 Ft, ami szerintem nem vészes. mi úgy számoltunk, hogy kb 50.000 ft körül szeretnénk.

2012. júl. 13. 12:04
 8/21 anonim ***** válasza:

Szuper!

Szerintem megéri, ráadásul szülés után kapod az egyszeri anyaságit, abból vissza is jön az ára!:)

2012. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ilyet vettünk használtan,nagyon jó állapotút.

Van hozzá mózes,sportrész és babahordó+esővédő,szunyogháló,pelustáska...:)

Nekünk 50-ben volt.

2012. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szép kis kocsi,nekem is tetszik :)
2012. júl. 13. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!