Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki postázott babakocsit,...

Aki postázott babakocsit, vagy így rendelt kéztől, mennyi idő míg megérkezik?

Figyelt kérdés
Tehát aki aukciós oldalon vett vagy adott el babakocsit, vagy más nagyobb terméket, hány nap a nem standard csomag érkezési ideje? Sürgős! Köszi a választ.
2012. júl. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1 maximum 2nap,de én általában másnap megkapom a csomagokat
2012. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen 1 nap általában mert a postákon is szeretik az ilyen nagy csomagokat első nap kiszórni. Ritka hogy 2 napig tartana míg megérkezik.
2012. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én postáztam iker babakocsit. Szombaton délelőtt adtuk fel és hétfőn megkapták.
2012. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencsétek van. A standard és nem standard csomag kézbesítési ideje 3-4 munkanap.

Ha sürgős, add fel -vagy kérd strart plusz csomagban,50.000 ft díjmentes értkényilvánítás jár hozzá, és másnap kézbesíteni kell (ha járat előtt feladod)

A start csomag 1770 ft feladással 2 napos időgaranciával 20.000 ft értékkel feladható.

A start plusz 2100 ft.

2012. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon hamar célba ér ám az ilyen nagy csomag, nem is gondolnád.

én vagy 150-200 km-re küldtem, és nagyon csodálkoztam, hogy már másnapra megkapta a vevőm.

ami kis csomagot (gyerek ruha) meg majdnem a szomszéd faluba küldöm, az meg 2-3 napra érkezik meg :)

2012. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!