Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pierre C. PS314 v. DHS Baby...

Pierre C. PS314 v. DHS Baby babakocsit válasszam? Elég hasonló mindkettő.

Figyelt kérdés

Melyik babakocsit válasszam? Téli babának kellene vennem..


[link]


[link]



2012. nov. 11. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Én használtam , mind 2 !

Pierre cardin : Nem szerettem , nagyon nehéz volt vele télen közlekedni ! A kerekei nagyin gagyik ! Plusz , télen nagyon bekellet takargatni , mert nagyon átfújt rajta a szél !

MOni : Én szerettem , sokkal könnyebb volt vele közlekedni , én amit még nagyon szerettem , hogy nagyon tele tudtam pakolni a babakocsi alját , míg a másiknál nem ! Ezt már a második babánál használtuk , és nagyon jó volt , hogy tolókarja állítható volt , így sokszor a nagyobbik is tudta tolni ! Plusz ezt nem fújta át szél !

2012. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

hogy-hogy a P.C-t átfújja a szél?

hiszen teljesen becipzárazható..nem értem. :(

mindkettőnek állítható a karja, asszem a P.C. egy kicsit magasabb..

2012. nov. 13. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:

szakmabeli vagyok, a pierre ps314 új kocsi, kb 2 hete jött ki, szerintem a másik válaszoló a ps822-re gondolhat, az az "előző változatra".

a 314-esnek sokkal előrébb tudod húzni a kupoláját, ezen kívül semmi különbség.

a monihoz plusszba van lábzsák és esővédő is

2012. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm! szerintem is valamivel keverhette..a PS 314 teljesen becipzározható. ezért praktikusabb is.

nagy különbséget élőben nem vettünk észre, talán annyi,hogy a DHS-nek nagyobbak a kerekei, ezáltal talán kicsit súlyosabb. :)


minőség??

2012. nov. 17. 08:55
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, meg amit írtál, hogy nincs esővédő és pelustáska.
2012. nov. 17. 08:55
 6/14 A kérdező kommentje:
a P.C-hez van ugyanúgy lábvédő. :)
2012. nov. 17. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Nem kevertem össze . külföldről hozzatuk ! És akkor is szar volt , és átfújta a szél , attól függetlenül , hogy zárható !

2012. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja, akkor bocsi. Fura, mert pont az lenne a funkciója a teljes cipzárnak, hogy ne fújjon be a szél. :(

Ehhez képest..


Viszont a P.C. kerekekről én is olvastam, hogy nem valami tartósak.

2012. nov. 17. 11:34
 9/14 A kérdező kommentje:

Elég gáz, mert téli babánk lesz, így nem mindegy a közlekedés, főleg, hogy csak és kizárólag BKV-zni fogunk. :(

Télen meg különösen érdekes lesz..

2012. nov. 17. 11:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen főleg. télen nehéz vele közlekedni ! Szerintem a PC ahhoz képest ,hogy pár éve , mindenkinek ilyen volt , es senkinek nem volt vele baja most már egyre csak a tomeg gyartas megy !
2012. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!