Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvennétek egy ilyen, vagy...

Megvennétek egy ilyen, vagy ehhez hasonló babakocsit ilyen árban?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen vagy hasonló babakocsit akarok venni jó árban. Nekem tetszenek. Hasonló mint a Kunert, csak más a márkája.


2011. ápr. 29. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, nekem is ilyen van csak más színben én is használtan vettem 17000-ért. Én nagyon szeretem csak egy baja van, hogy ha autóval megyünk valahova nagy helyet foglal el, de én terepen homokban használom és nem cserélném el másmilyenre.
2011. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

ilyen árban igen, de nem ezt. Ez nagyon kopott.

Meg nekem csak a bolygó kerekes jön be.

2011. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kopott, legfeljebb a kereke az meg azért ilyen mert szivacs, de szerintem jó állapotban van a képek alapján. Jó a bolygó kerekű is, de csak akkor ha a városban használod és nem földúton. (Első válaszoló)
2011. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert a kerekeit cserélni kell, annyit már nem ér.
2011. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz kocsi, és nincs olyan rossz állapotban.
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én nem látom rajta, hogy kopott lenne. A képek alapján a nap sem szívta ki a színét. Persze a kerekeit leszámítva. De az akkor is ilyen lenne nagyon hamar, ha újat vennék.

Azért még várok válaszokat, ki mit gondol, nem akarok semmit elkapkodni.

2011. ápr. 29. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyet vettünk, használtan 169-ért, és szerettem, de mégsem vennék ilyet még egyszer! Talán akkor, ha bolygós kerekű lenne, mert amikor már nagy a baba, és neked háttal tolod, elég nehéz irányt váltani, mondjuk utcasarkon kanyarodni, vagy a boltban kerülni a sorok között. A kerekével semmi baj, mert a miénk kopottabb volt, és kiszolgált így is minket 20 hónapig! Szóval a te döntésed, de szerintem menj be boltba, és nézd meg, hogy milyen tolni egy ilyet, amikor háttal van neked a gyerek. Úgy jóval nehezebb, emiatt hiányzott róla a bolygós kerék!
2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző jól írta, tényleg nagyon nehéz hátulról tolni, de az csak akkor kell úgy tolni, ha esetleg a nap a szemébe süt. Amúgy tudod a másik irányból tolni, és akkor nincs semmi gond vele.
2011. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolygókerekest soha!!
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
18:07-es vagyok. az összeg 16 ezer lett volna! És igen, elég akkor háttal tolni, ha szemébe süt a nap, illetve volt egy olyan időszakunk, amikor nem tudtam velem szemben tolni a fiamat, mert állandóan nézelődött volna, és nem nyugodott. Miután átfordítottam nekem háttal, egyből lenyugodott. Ha van lehetőséged, akkor nézz ilyet élőőben bababoltban, nem tiltják, hogy bemenj, és kipróbáld, és nézd meg személyesen az aukciósat. Ha nincs sok különbség, akkor vedd meg, mert tényleg jó állapotban van, és az ára is nagyon jó!
2011. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!