Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kedves "kis korkulonbseges"...

Babeli Zurzavar kérdése:

Kedves "kis korkulonbseges" anyak es apak! Autovasarlas elott allunk?

Figyelt kérdés
17 honap kulonbseg lesz a gyerkocok kozott. jelenlegi autonkat mar most is, hat meg a picivel... kinottuk... kivancsi vagyok Ti, babakocsival es csomagokkal milyen tipusba fertek be?

2013. márc. 4. 00:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Opel zafira

Én is inkább az egyterűt vagy a kombit javasolnám

2013. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyterűt vennék, lehetőleg olyat aminek külön ülései vannak v. egysíkban van a hátsó ülés ülőfelülete. Ha esetleg jönne egy kövi baba, akkor sem vagytok meglőve, hogy nem fér el 3 gyerekülés.

Az egyterű utastere ált. tágasabb a kombinál. Azért az sem mindegy mekkora hely lesz gyerekülés és a vezetőülés között. Sok egyterűt második üléssora sínen mozog, így lehet variálni a távot.

Nekünk 2 gyerkőc van, Ford Fusionunk van. A két gyerek közé épphogy beférek.

Egyelőre nem gondolkodunk a cserében, mert mi nem utazunk sokszor. A két gyerekkel még nem voltunk el több napra, de a nagyobbal már igen. Volt cucc bőven.

Mondjuk rá vagyok kényszerülve így, hogy tényleg azt vigyük ami kell. A nagykocsit is tele tudnám rakni, minden felesleges dologgal.

Zafira, C-Max, Scenic, Corolla Verso, Mazda5 kategóra.

2013. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 porcukormókus ***** válasza:

Mi most vettunk egy 7uleses Espace-t, belekalkulalva a nagyikat is, akik neha velunk jonnek. Ha bent van a 7ules, a babakocsi mar nem fer be, jo lett volna a grande valtozat. De 5 ulessel tokeletes, hatulra kenyelmesen elfer(ne) akar 3 gyerekules is, ha 3gyerkoc van.

Ja, es a mienk atlagban 7l-t fogyaszt, azert az nem rossz egy egyterutol. :)

2013. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jajj nagyon koszonom a sok sok segitseget! nezegetjuk, nezegetjuk:-) van meg 5-6 honapunk, de szeretnem ha ez meg lenne legalabb... a tesobabakocsirol ne is beszeljunk, na majd egy uj kerdesben... abban is szamitok a segitsegetekre!:-)
2013. márc. 4. 19:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha alig használt tesókocsi érdekel, írj privit! :-)
2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
irtam:-)
2013. márc. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!