Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szitu a következő. Autóvásár...

A szitu a következő. Autóvásárlás előtt állok, egy Opel Vectrát 1.7TD 96' évjáratút néztem ki. Az autóban a generátor rossz, szóval annyi teljesítmény áll rendelkezésemre amennyit az akkumulátor tud szolgáltatni, mivel töltése nem lesz. ö?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, ezekben a vektrákban már elektromos adagoló van. Haza tudok e jutni a kocsival vagy az akksi le fog e merülni? 290km megtételéről lenne szó. Esetleg ha egy pót akkumulátort vinnék úgy sikerülhet? Lámpa stb-t nem kell belekalkulálni nem fogom felkapcsolni
2013. febr. 7. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, necces ügy. Nehéz megsaccolni. Én vinnék mindenképpen csereakkumlátort.
2013. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két akkuval esélyes (lehetőleg minél nagyobb kapacitásúakkal), eggyel biztosan nem fogsz hazaérni.


De nem lenne egyszerűbb vinni egy cseregenerátort és lecserélni egy benzinkúton, vagy megcsináltatni egy helyi szerelő kollégával?

2013. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább generátorral mennék - legalább kiderül ha tényleg csak az a probléma. Mert megeshet hogy más kínja is van...
2013. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szántóvető ***** válasza:
ez jó kis kaland lesz.ja és a csendőr megbüntet lámpa nélküli közlekeésért tehát retteghetsz végig :)
2013. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem értek hozzá, de szerintem egy generátor csere nem ötperces meló. Maga a művelet nem gáz, csak szerencsére az autók olyan jó kialakításúak, hogy nem férsz hozzá, meg ezt meg azt is le kell venni hogy lejöjjön stb. Amúgy mi más baja lehet? Én másra nem tudok gondolni. A kérdező voltam
2013. febr. 8. 07:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyebár B vectráról van szó. Egy generátort a szerelő szerintem 1.5-óra alatt kicseréli, és ha úgysem értesz hozzá, akkor otthon is szerelőhöz kellene vinni, így okosabb döntés lenne ott helyben elvinni a szakihoz.
2013. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjetek egy másik autóval és ha az akkumlátor megadja magát a másik kocsi hazavontat.
2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet férni, még nincs bedobozolva, maximum egy óra alatt ki lehet cserélni minimális szerszámkészlettel, de max 5E-ért megcsinálja egy kolléga is.
2013. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki kell venni a levegőszűrőt, és a jobb első kereket. utána az ékszíjakat le, és 2 v 3 csavar tartja a generátort.
2013. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mágnes szelep 8 voltig nem hisztizik ....altta beadja a kulcsot ...

De ha biztosra akarsz menni (bár szar helyen van ,és ha nem immos heréld ki )

2013. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!