Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik babakocsit választan...

Ti melyik babakocsit választanátok: Graco Quattro Tour Deluxe - Graco Quattro Tour Sport - ABC Design Turbo S6 vagy S4?

Figyelt kérdés

1. Graco Quattro Tour Deluxe

[link]

2. Graco Quattro Tour Sport

[link]

3. ABC Design Turbo S6 vagy S4

[link]


A Gracot szeretem, mert a kislányomnál hasonló volt a kölcsönkocsink, valamit stabil, a kosara nagyon praktikus, és nem is drága. Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy a régebbit vagy az új fajta sportot válasszam. A régiben tetszik a kormányon a két pohártartó, és a két pakolós rész. Ezek a sportról hiányoznak:(

Az ABC Design nagyon jól néz ki, de nem ismerem:( Természetesen el szeretnénk majd menni kipróbálni mind a három fajtát, de addig is, ha valaki tanácsával, tapasztalatával tud segíteni, azt nagyon megköszönném.



2013. máj. 15. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk deluxe volt, és nagyon szerettem, 2 gyereket szolgált ki. Illetve, a kisebbik még mindig használja.főleg kertvárosi, részen suerintem szuper...
2013. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami a Graco mellett szól, hogy ha sportkocsiként használod majd, egybe tudod összecsukni. Meg hogy nagy, nem növi ki hipp-hopp a gyerek. A pohártartó és pakolós részek is jók. Az ABC részeit külön kell belegózni a kocsiba. Kis kocsinál nem mindegy. Én a Deluxe-re szavaznék, igaz, egyik fajta kocsit sem próbáltam. Kinézetre viszont az ABC tetszik.
2013. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A férjem nagyon hajlik a Deluxe-ra, neki nagyon bejön. És igen én is hajlok felé, mert a régit is szeretem. Mivel mi is kertvárosban lakunk, sokat sétáltam a kislányommal, és a bevásárlás is könnyebb volt a praktikus kosárral. és valószínűleg ez lesz a második babával is:) Viszont igen...az ABC nagyon jól néz ki:D

És mi van a Graco Q T Sport-al? Arról tudtok valamit?

2013. máj. 15. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk deluxe volt. Az első gyereknél szerettem nagyon de nekem nehéz volt ! Most 5 hós a második neki Graco fusiot vettem , imádom sokkal könnyebb mint a Deluxe . Viszont ugyan olyan masszív , és jó !

2013. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Graco Quattro Deluxe, szerintem az a legjobb, abból is a aminek állítható a tolókarja.
2013. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abc design turbo s6! Jó váz, nem érzed h összecsuklik, nagy kerék, egyetlen kátyút se érez meg:D könnyű szét és összerakni, és nagyon fontos: a sportrészt teljesen le tudod dönteni, mózest ki tudod könnyen szedni, ugyanis a sportrész alapból rajta van, azt lehajtód teljesen abba kerül bele a mózes. TÉny, hogy nagy ,tehát hely kell hozzá, de kb ez oylan, mint aki szereti a terepjárókat autóba annak jó ez:) én mindig egy audi q7-eshez hasonlítom :D nagyon jó megjelenése van, jó a váza, nagyon nagy hely van benne, babának is pakolni is stb:)
2015. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!