Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit választanád...

Melyik babakocsit választanád a kettő közül: Graco ultima vagy Graco Quattro Tour Deluxe?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szívesen fogadok! Köszönöm!
2011. okt. 23. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Graco Quattro Tour Deluxe van. http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE

Sztem, ez sokkal több funkcióval rendelkezik. Minden kiegészítőjével, hordozó, autós protctor, lábzsákok , mózes stb... használtan vettem 35 ezerért. SZeretem. Egy hátrány van, hogy nehéz, és nekünk egy kis, öreg kocsink van, puntó és oda csak előlre az anyós ülésre fér be.

De a súly nem olyan gáz, mert kertes házban lakunk, nem kell emeletre cipelni.

2011. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mire veszed.

Nekünk van egy Graco Ultima, nagyon drágán vettük még tavaly, akkor 60 ezer volt a zöld színben:(

Mi második kocsinak használjuk, arra, hogy ha autóval megyünk a városba, akkor vásárlás közben, gyors ki be szállásoknál, rövid utaknál legyen nálunk babakocsi. Emellett itthon volt egy óriás, nagy kerekű mózeskosaras másik kocsi, azt használtuk a mindennapi sétákhoz, hepehupás terepen.

A Graco Ultima szerintem alkalmatlan egy újszülött sétáltatásához, kemény a rugózása ( igaz, nekem csak a másik bölcsőringatós van amihez viszonyítani tudok). Télen huzatos, van egy lábzsák hozzá, de az már ülni tudó babáknak jó.

Egyszóval, szerintem jó kis kocsi, de nem az első perctől. Mi 6 hónapos korában vettük, én nem vagyok annak híve, hogy egy babát a hordozóban sétáltassunk, az nem arra való, hanem, hogy autóból ki-be könnyen mozgassuk.

2011. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen úgy szeretném, hogy újszülött kortól alkalmas legyen. Viszont benne van a pakliban az is, hogy BKV-zni is kell majd babakocsival és sok helyen írták, hogy a Quattro tour deluxe nagyon nehéz. Úgyhogy lehet tényleg az lenne a legcélszerűbb, hogyha két babakocsit vennénk, nem tudom.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 25. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Quattro Tour Deluxe volt nekünk. (kinőtte a kislányunk, már 2,5 éves)

Nagyon szerettem, maximálisan elégedett vagyok vele, a tesónak is hibátlan állapotban tettem el.

De nekem nem kellett "tömegközlekedni" vele és csomagtartóba tuszkolni. (kombi autónk van, nagyszerűen belefér)

Tényleg nehéz és összecsukva is nagy helyet foglal. De ezeket leszámítva csak pozitív tulajdonságokat tudok sorolni hozzá.

2011. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz.Mintha szóról-szóra én írtam volna.Mi is eltettük a kis tesónak,szinte új állapotban van(én sem tömegközlekedem,2 kombi autónk van)
2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is gondolkozom most, hogy a nyáron születendő babánknak graco ultimát veszünk! BKV-z ni fogok én is és szeretném újszülött kortól használni! Végül milyen kocsit vettél? Mik a tapasztalatok?

2012. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Graco Ultimát választottuk, mert sokkal könnyebb súlyra, mint a Quattro Tour Deluxe. Jobban húzott a szívem az utóbbi felé, de mivel én is sokat utazom tömegközlekedéssel, így számítanom kellett arra, hogyha nem lesz segítségem, akkor is boldoguljak a babakocsi le- és felemeléssel (erre felénk kevés az újabb helyi járatos busz). Én elégedett vagyok az Ultimával, nem bántam meg a választást, babám születésétől kezdve használja, szereti és én is szeretem. Remélem segítettem a válaszommal! :)
2012. máj. 5. 12:55
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Köszi a választ, sokat segítettél!

2012. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!