Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a baj a használt babakocsik...

Mi a baj a használt babakocsikkal?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sok helyen azt olvasom, hogy használt kocsit biztos nem akarnak venni a leendő szülők.


Eleinte én is úgy voltam vele, hogy mindenből jöhet a használt, de ebből nem! Aztán sokat gondolkodtam, és inkább vettünk egy márkás, igen szuper kocsit használtan (egyébként semmi baja), jóval félára alatt jutottunk hozzá. Nem is kérdés, hogy én is tovább tudom adni majd évek múlva, hiszen nagyon kelendő kocsi.


Kíváncsi vagyok, ki, miért döntött az új mellett, mi az oka, amiért kizárta a használtakat.


2013. máj. 16. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat olvastam kommentekben én is. Ezért döntöttünk az új mellett. De amilyen drága volt annyit nem ért! Ráadásul féláron tudtam megválni tőle. 1 évesen vettünk neki használtan másikat. Imádom a mai napig, a legszuperebb kocsi!!!

Ha lesz második babánk biztos hogy használtat veszek és hasonlót a mostanihoz. Nem fogok mégegyszer nagyzolni.


A lényeg szerintem az, hogy személyesen nézzük meg, próbáljuk ki a használtat... Nagyon jó állapotúakat lehet találni.

2013. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam rá hogy használtatt vegyek ,eleinte ruhábol is ujatt vetem ma már fele újszerü használt ruha,fele új ruha de csak leárazásokon veszek új ruhát .cipő viszont új lehet csak .
2013. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!


Megírnád, hogy melyik babakocsiban csalódtál?



Nekem a használt babaruhákkal semmi bajom, hihetetlen, milyen szépeket lehet kifogni fillérekért. Viszont cipőt én sem vennék használtan.

2013. máj. 20. 12:42
 14/14 anonim ***** válasza:
anno felmerült a használt babakocsi vásárlás de aztán az új mellett döntöttünk mivel több gyereket terveztünk. az is az új mellett szólt hogy mi használjuk először és az útviszonyok meglátszódhatnak egy használt babakocsin, a kerekek, rugózás, váz azt gondolom nem örök életű. A sport ülőke huzata nem mindig leszedhető mosható, én pedig egy használtról nem tudom hogy hogyan volt tisztán tartva, karban tartva. Második babakocsinak viszont van egy használt amit a rokonoktól kaptunk és már 10 éves, de ez egy nagyon drága márka, annak ellenére hogy 5-6 gyereket kiszolgált a célnak megfelel, a nagymamánál parkol és a telken is használtuk sokat. viszont ezért pénzt se kellett kiadnunk, tehát nagyon megérte.
2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!