Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A használt babakocsi mennyire...

A használt babakocsi mennyire higiénikus? Vegyek inkább újat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed újra, akkor vegyél újat. Ha nincs, akkor egyszerűen tisztítsd ki a babkocsit, mosd ki a huzatát. Persze agyonhasznált kocsit nem vennék meg. Láttam olyan használt kocsit, ami tiszta kosz volt és 10 ezerrel adták olcsóbban, mint az újat:)

De vannak megkímélt szép használt babakocsik is. Én már 2 babakocsit is eladtam, senki nem panaszkodott rá utólag, eredetileg mind a kettőt újonnan vettük. De most van egy új sportkocsim, a legegyszerűbb fajta illetve egy használt sportkocsi, ami nagyobb. Azt Németországból kaptam, eszem ágában sem volt nem elfogadni. Tisztítás és mosás:)

2013. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Higiénikus az is, hiszen végül is csak gyerek ült/feküdt benne. És amúgy is szerintem annyira alap dolog, hogy használat előtt kimosod az összes huzatot, lemosod a vázat. A lényeg, hogy ha használt kocsit veszel, akkor ne legyen agyonhasználva, kiszakadva, kifakulva. Azt elsőre lehet látni, hogy mennyire vigyáztak rá. De ha kétségeid vannak, akkor vegyél újat, ha van annyi pénzetek. Bár az megint más, hogy én az új huzatokat is átmosnám, már csak azért is, hogy olyan illata legyen, mint a babám többi holmijának.
2013. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasznaltan vettünk. 1 evig hasznaltak előtte. En szepen leszedtem a huzatokat es atmostam,pedig nem voltak meg koszosak sem. A vázat attörölgettük es csilli villi. Ha nagyon gázos gondolom ugysem veszed meg. Nekem ennyit megert ugyanis egy 75000-es babakocsit vettünk 25000-ert. :)
2013. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A Tengerész ***** válasza:
Nekünk használt babakocsink volt, egészen pontosan elsőre új, aztán továbbadtuk, aztán visszakaptuk, aztán megint tovább, aztán vissza a harmadik gyereknek és megint továbbadtuk, szóval legalább 5-6 gyereket kiszolgált, igaz még egy masszív csehszlovák, vagy NDK gyártmány volt, szóval igazából nem a higiénia, hanem a mechanikai élettartam a szempont. A gyerek úgyis mindent a szájába szed a játszótéren,.miért pont a gyerekkocsitól kapna fertőzést? A kutyájukat a homokozóba sz@rató aljadékok az igazán veszélyesek.
2013. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!