Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Magas anyukának állítható...

Magas anyukának állítható tolókarú vízszintesig dönthető könnyű súlyú és könnyen egyben összecsukható sportbabakocsit tudnátok ajánlani? Melyik márka-típus vált be nektek a legjobban? Hol és mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés

Néhányat már nézegettem:

Ár-érték arányban nem túl könnyű a helyzet mert alig akad 30-40 ezer forint alatt olyan ami magas szülőnek is jó, azaz állítható a tolókar magassága.


Graco - [link]


Pierre cardin -bár ennek nem állítható a tolókarja, ellenben van olyan típus ami menet közben forgatható (vagyis a tolókar)

[link]

[link]


Giraffe club - szintén nem állítható a tolókar magassága

[link]


Tomb rider szintén nem állítható a tolókar magassága

[link]


Hauck szintén nem állítható a tolókar magassága

[link]


Bertolin foxot mindenki csak szidja, így annak a linkjét fel se teszem



#Giraffe Club #sportbabakocsi #Tomb Raider #Pierre Cardin #Graco #Állítható tolókarú sportbabakocsi
2013. máj. 21. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] , egy olyan pierre cardin aminek állítható a magassága ellenben jó nehéz 12kg
2013. máj. 21. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem baby design sprint van, nem szeretem... ha én akarnék ilyen kocsit venni, amit leírtál, caretero monacot vennék
2013. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Megkérdezhetem, hogy végül is melyik lett?

Köszönöm!

2013. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül is elmentem az (elefani.eu) elefáni babadiszkontba és ott végignéztem személyesen is az összes márkát és típust - Graco cittysport baromi alacsony és rozoga, pierre cardin - szo-szo elmegy bár a megfelelő típusok inkább 30 és afölött voltak, cam portefino=neonato piuma nagy csalódás az is alacsonynak bizonyult gracohoz képest stabilabb de lényegében elég rozogáknak tűntek. Mások nagy kedvence: quinni is jó alacsony és lényegében semmi extra...

Ott volt még egy utolsó darab giordini compact sx királykék színben amellett döntöttünk - állítható tolókar esővédő, lábzsák, vízszintesig dönthető, kosáron kívül még az ülés alatt is van egy praktikus cipzáros tárolórekesz, mindössze alig több mint 6kg könnyen nyitható-csukható (felfele kell húzni kétoldalt egy kart) kocsiban lapra csukott állapotban szállítható. A fiam imádja, vagy vigyorogva elnézelődik, vagy jót alszik benne - sokkal kezelhetőbb könnyebben irányítható mint a terep multifunkcionális babakocsink.

Kategóriáját tekintve a legfelszereltebb és a legmagasabb tolókarú sportkocsi amit láttam.

Ára akciós volt mivel az utolsó volt : 25.990-

2013. jún. 8. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm!
2013. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!