Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlnátok nekem sportbabakocsit?

Ajánlnátok nekem sportbabakocsit?

Figyelt kérdés
Egy éves kislányomnak szeretnék sport babakocsit venni,de nem tudom milyet érdemes. Linkelhettek is használtat! Olyat keresek ami téliesíthető,nagy kosara van alul és fektethető az ülése! Köszönöm a segítséget! :)

2013. máj. 23. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van:

[link]

Csak ajánlani tudom, teljesen megérte az árát, 180 fokban elfektethető és a lábrésze is megemelhető, az én kisfiam rendszeresen ebben alszik délután.

2013. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk britax b-mobile van. Szuper. nagy kosár, könnyü, teljesen dönthetö, könnyü tolni, egykezezni is lehet vele.

habár lábzsák nincs hozzá, de lehet venni mindenhol minden féle melegségü lábzsákot.

2013. máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!