Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik sportbabakocsit vennéte...

Melyik sportbabakocsit vennétek meg ezek közül a típusok közül van valamelyikkel tapasztalatotok? - ill ezeken kívül tudtok mást ajánlani? Neonato piuma/Cam portofino, Graco City sport, Giorgini Gx, ill. Pierre cardin, baby lux?

Figyelt kérdés
Magasak vagyunk így a könnyű össze-kinyitás, dönthető háttámla mellett fontos a magas vagy állítható tolókar.

#sportbabakocsi #Pierre Cardin #Neonato piuma #Cam portofino #Graco City sport #Giorgini Gx
2013. máj. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Graco City sport babakocsit semmiképp sem ajánlanám mi olyat rendeltünk először újságban jól nézett ki és praktikusnak tűnt de mikor megérkezett semmi tartása nincs ki is cseréltem másnap.Nekünk most Graco Mirage kocsink van ami viszont nagyon jó és árban sem volt sokkal drágább mint a city.De a legjobb szerintem a Neonato piuma kocsi lehet nekem is nagyon tetszik :)
2013. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem NeonatoPiuma/Cam portofino van.Imádom, viszont egy baj van vele.Teljesen ültetve nagyon rövid a kupolája, nem ér el szinte a baba fejéig se, nem véd semmit.Ez addig ki sem derült számomra, míg feküdt a babám.

Ennek ellenére stabil, nem nyeke-nyóka, kényelmes tolni, a bevásárló kosara is sok mindent elbír.


Nézegettem a Graco citisportot is, hasonló a tudása viszont nyeklik, tényleg nem egy stabil kocsi.

2013. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül a giorgini-t vettem meg, mert a boltban sokkal stabilabbnak és felszereltebbnek bizonyult a többi felsorolt típus mellett. Nagyon könnyen irányítható, könnyen összecsukható, alig több mint 6kg. Nagyon stabil, van hozzá esővédő, lábzsák, kosáron kívül még az ülés alatt is van egy tároló így ha le is hajtom teljesen vízszintesig még mindig van tárolásra hely. A cam ill neonato-t annyiban verte meg hogy sokkal magasabb messze a legmagasabb a tolókarja 5 pozícióban állítható. Utolsó darab volt így még árban is nagyon jó volt mindössze 25990 Ft! És ami a legfontosabb a fiam imádja, vagy fülig érő szájjal kukucskál ki belőle, vagy jóízűen alszik benne.
2013. jún. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!