Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani könnyen...

Tudnátok ajánlani könnyen kezelhető, de azért strapabíró, könnyű sportkocsit? A tesco-ban holnaptól akciós Hauck Sport babakocsit érdemes megvenni? 20 ezernél többet nem szeretnék rá áldozni.

Figyelt kérdés
Ha esetleg lesz valami baja, hova tudnék fordulni szerelésért. Egyébként multifunkciós babakocsink van, de nincs lift a házba és most nyárra jó lenne egy kis könnyű kocsi. Kisbabám 9 hónapos.
2013. máj. 30. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó!
2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is most akarok sport babakocsit venni, be tudnád nekem linkelni vhogy, mert nem találom a tesco honlapján, meg újságban se! Köszi
2013. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az:

[link] A holnaptól érvényes újságban van. Teco Extrában tuti van.

2013. máj. 30. 11:32
 4/9 Andi12000 válasza:
En a Chipolino Avat tudom ajánlani.
2013. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, az nem az a kocsi ami a Tescoban van. Nekem ilyen van amit belinkeltél, de a Tescos teljesen más, sokkal kisebb a kereke (múltkor jól megnéztem), úgymond sokkal "gagyibb" (bocsi, nem találom a jó kifejezést), szerkezetileg sokkal gyengébb változat. Amúgy lehet, hogy jó nektek, én is használok egy másik kis szaladgálósat is, tapasztalatom nincs vele, de mindenesetre ez nem ugyanaz.
2013. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megvettem a tescoba azt a 10ezer ft-os Hauck-ot. Egy ideig jó volt, mert hevederrel lehetett állítani a háttámlát, így jól tudtam szabályozni a félig ülő-fekvő pozíciót. De ezt csak vagy 3-4 hónapig tudtam használni tavaly,mert a hóban,latyakban teljesen meghalt a babakocsi.Most, hogy jött a jóidő, megint elővettük, mert mégiscsak egy könnyű kis kocsi. A fiam már jár és majd 15 kiló. A babakocsiban ha ül, nem lehet tolni. Valahogy a súly, a két első kerékre összpontosul, és szinte lehetetlen tolni, kanyarodni meg nem is bírok. No, ennyit erről a kocsiról.

Egyébként nekem tetszik, meg tényleg könnyű, de azt, hogy a fiam ilyen ütemben fog nőni, meg hízni, azt nem gondoltam. A babakocsit meg emiatt nem tudjuk használni.

2013. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos infókat. Az újságban nem látszik rendesen, hogy milyen, én sem voltam biztos benne, hogy az. Élőben megnéztem, bele is tettem a lányom, de egy-két tologatásból nem lehet biztosra menni, hogy jó lesz-e. Nagy multifunkciós babakocsinknak van sportrésze, csak azt nehéz lecipelni (szinte lehetetlen egyedül) a lépcsőn.

Ez a súlyeloszlás érdekes. A kislányom most még nincs 8 kg, tehát nem tudom hogy nekünk vajon megfelelne.

2013. máj. 30. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk espiro magic 4 van. Használtan vettem, és imádom! Volt jó pár babakocsink, de hidd el, a minőség, fontos! Inkább használt, de jó legyen!

2013. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6. hozzászólóval egyetértek. Mi is megvettük a Tescoban, aztán kiderült, hogy utcán egyáltalán nem könnyű tolni, alig lehet irányítani, a fékje nagyon lent van, állandóan rálépne az ember. Inkább vegyél egy jobbat használtan.
2013. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!