Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket válasszam? Gyerekülés...

Melyiket válasszam? Gyerekülés 1 éves babának: Maxi Cosi priori vagy Chicco Xpace? Van valakinek valamelyik? Tapasztalatok? Linkek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ADAC tesztjük van-e, tudna segíteni valaki? Köszi!


2013. jún. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül mindenképpen maxi cosi, a chicco rettenet gagyi és nem biztonságos, de neki még inkább 0-18as háttal beköthető ülés kell ha kinőtte a hordozót.
2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A Chicco sokkal jobb.
2013. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim 12 kilósak voltak 1 évesen és bőven jó volt nekik a hátsó ülésen menetirányban a gyerekülés. Nekünk Brevi Grand Prix-nk van.

[link]

2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a maxi cosit venném.
2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább a Maxi Cosi, de annak szerintem nincs ADAC tesztje, mert újabban a Brendon szerepelteti a leírásban...vagy van neki, de nem túl jó, esetleg ezért nem jelölik...

Én biztos nem venném meg.


Úgyhogy ha már ebben a súlykategóriában keresel, bár tényleg én még 0-18-asba ültetem 14 hónaposom, háttal, mert úgy sokkal biztonságosabb, tehát én azt vennék...de ha ez, akkor én mondjuk ilyet vennék:

[link]

Ennek az ADAC tesztje Jó. Kicsit többe kerül, de mégsem a méregdrága kategória.

2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A priori jó eredményt kapott az adac-nál, de valóban a römer is jó, de még tényleg háttal kéne utaznia.
2013. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
MMIndenképp a Maxi Cosit venném, bár nem gyerekülésből van chicconk, hanem babakocsink és hordozónk, de nagyon gagyi tényleg. Második gyereknél mást fogunk venni, a chicco használhatatlan. Semmiből nem vennék chiccot, max. játékot.
2013. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!