Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jane vagy Chicco babakocsi...

A Jane vagy Chicco babakocsi a jobb? Mik a tapasztalatok? Előnyök? Hátrányok?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy kocsiba beköthető legyen a mózes.

Bp-i, 35 hetes kismama


2010. márc. 21. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jané nomad van, a háromrészes változat. A matrixosat nem venném, mert mózesnek nagyon kicsi, hordozónak meg nehéz. Én ezzel a három részessel nagyon meg vagyok elégedve, terepen használjuk már másfél éve, újszerű még mindig a kocsi. Két hátránya van, hogy a sportrészt csak háttal lehet tolni és a csomagtartójába kicsit nehéz pakolni. Ennek ellenére nem cserélném el semmilyen más kocsira! Megmondom őszintén a mózest sosem kötöttem be az autóba, arról nem tudok nyilatkozni mennyire jó vagy nem jó, hogy így is lehet használni.
2010. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jane!nekem chicco van,de csak sima kocsi.Nekem kicsit csalódás volt,Jane a barátnőmnek volt és imádta.
2010. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Janéról tudok nyilatkozni, nekünk az van.

ELŐnyei:

mindent tud, amit babakocsi tudhat, tehát, hordozó, mózes, sportrész tartozik hozzá, esővédő, beépített szúnyogháló (nyáron nagyon fontos, ha nem lett volna, egy másodpercre sem mertem volna félrenézni a teraszon repkedő méhek miatt), pelenkázó táska, szűkítő betétek, fokozatosan állítható háttámla, a sportrész is szinte vízszintesig dönthető, tehát fekszik benne teljesen a baba ha úgy akarod (ennek majd ha már nagyobb lesz a picid, lesz nagy jelentősége). Nem utolsó sorban szép, modern, dekoratív babakocsinak tartom, strapabíró. A mózes és a hordozó is beköthető az autóba, megfelel a legújabb Eu követelményeknek mindekettő rögzítési módja.

Két hátrányát tudok írni, az egyik, hogy nehéz. Ha a gyerek is benne van, akkor meg nagyon nehéz. EZ azért van, mert "benne van az anyag", tehát a biztonsági mózes és hordozó is komoly súlyú, hiszen nem nyújtana ekkora biztonságot ha pille könnyű lenne. Tehát ha emeletre kell cipelned, akkor nem ajánlom.

A másik, hogy elég nagy kocsi, így sok helyet foglal. Nekünk Seat Ibizánk van, és teljesen elfoglalja a csomagtartót, tehát nem fér mellé be semmi.

Egyébként nagyon nagyon szeretjük.

2010. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jane van,és imádom!
2010. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok megint...a válaszokat olvasva a súlyra reagálnék, nekem fontos volt a súlya is a kocsinak és szétnézve a kategóriájában (hogy masszív kocsi, van benne anyag) a nomad az egyik legkönnyebb. A Slalomot én elvetettem, mert sokkal nagyobb és nehezebb is jóval. Az viszont igaz, hogy mivel lapra csukódik viszonylag nagy helyet foglal a csomagtartóban.
2010. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jane Nomad Matrixunk van, mi is nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ezt választottuk, mert biztonságos, stabil, strapabíró, jól kormányozható, sok tartozék jár hozzá és sokat tud. Hátránya az, hogy iszonyú drága, valóban nehéz (pár napja szereltük át a sportrészt, az viszont jóval könnyebb), a kosárrészhez pedig alig lehet hozzáférni. A matrix mózese tényleg nagyon szűkös, 3 hós kisfiúnk felöltöztetve szűkösen fért el benne. Mondjuk nem tudom, hogy a többi típusánál mekkora a mózes.
2010. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megint első...a háromrészes Nomad mózese nagy, télen a lányom hat hós koráig belefért, pedig hosszú volt. (többször igyekszek nem kommentálni)
2010. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21.27-es vagyok: bocs, kérdeznék az első válaszolótól. Mit jelent az, hogy 3 részes? A 3. a hordozó? És a Tiétek mózese nem ugyanakkora, mint a Mátrixé? Mi a neve annak az együttesnek? Jane Nomad ...?
2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok, nekünk ilyen van. Itt a hordozó és a mózes külön van, a mózes is dönthető, de csak a háttámlája, nem az egész hajlik meg mint a matrixé. Jó tágas, szerettem nagyon.

2010. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi!
2010. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!