Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy kötitek fel a hordozókend...

Hogy kötitek fel a hordozókendőt az utcán, pl ha kocsiból kiszállva szeretnétek használni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudtam így felkötni, ezért vettem mei tai-t, amit könnyebb megkötni, de azt meg nem találtam kényelmesnek és biztonságosnak a babának (alig a háta közepéig ért, két kézzel tartottam), végül egy jó kenguru vált be.
2013. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint bárhol máshol, ha sár van, akkor a kendő szárait az autóban tartom nyitott atjóval és úgy nem lesz koszos.
2013. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feldobom a vállamra a szárait, vagy volt már a számban is. :D


Legtöbbször a combom közé veszem a szárakat duplán hajtva és akkor nem lóg le.


Mikor rugalmas kendőztünk és még elől hordoztam, azt előre megkötöttem otthon, ez is az előnye a rugalmasnak, hogy ha elől kötöd, nem babával együtt kell feltenni.


De már hátul van a lányom és szövöttben, szóval sokat kellett gyakorolni.

2013. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

karikás kendőt használok utcán.

vagy pl. batyunál zsebbe betűröm a kendő szárait addig amíg lelógna.

2013. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!