Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem jó hordozóke...

Ajánlanátok nekem jó hordozókendőt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl jártas a témában,nyáron születendő babámnak szeretnék valamilyen hordozókendőt venni kiegészítésként a babakocsi mellé.


Konkrét márkákat is írhattok! Köszönöm!


2013. máj. 19. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szövött kendőben nálam a Didymos indio a bejövős. Nyárra főleg. A rugalmasok könnyebben kezelhetőek pici babával, de melegebbek is. Esetleg, ha Didymosból találsz karikás kendőt, az sztem tökéletes kiegészítés lehet babakocsi mellé és újszülött kortól lehet használni azt is, mint a hosszú kendőt.
2013. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra karikás kendő inkább (a hossz szövet, vagy a rugalmas túl meleg lenne). Abból Dydimos, Hoppediz, ezeket ismerem, ezek jók. hordozo.net-en találsz sokfélét.
2013. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mei tai-om van, a szentgotthardi cegtöl rendeltem, a netes oldalan van sok leiras, hasznalati utasitas rola es sok pozitiv velemeny.

Elsö 2 hetben kicsit olyan elveszettnek ereztem benne a kisbabat, igy eddig nem annyira hasznaltam. Amikor elöször beletettem, elaludt benne, de kb 10 perc mulva sirassal ebredt. felmerült bennem, hogy nem-e a labai zsibbadhattak el (?), mivel ugy szetterpesztve meg nem tudom beletenni, ahogy a leirasban van, mivel meg kisebbek a labai, mint az en testkörterfogatom elöl, igy esetleg ranehezedhetett a testsulya a labaira?

Masodszorra a 3. heten, tegnap probaltam, es kb 1 oraig volt benne, mig bevasaroltunk. Hamar elaludt, es utana is minden rendben ment, csak azert vettem ki, mivel hazaertünk.

A hatamnak is sokkal könnyebb igy hordozni, mint kezben. Meglepödtem, hogy csaszaros szüles utan is könnyebb.

Meg egy dolog, amiröl nem olvastam sehol: testfelepitesileg a melleim sztem "lejjebb" vannak, igy nem olyan melyre kötöttem fel az also szalagokat, ahogy a leirasban, ill. a videon mutatjak, hanem direkt a mellem alatt, igy fekszik a baba feje feljebb, ahol kb a videon/leirasban is van.

2013. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!