Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco quattro tour testvérbaba...

Graco quattro tour testvérbabakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit te írsz, az nem tesókocsi.

Graco Stadium Duo a tesókocsi és nagyon szuper.

2013. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van a quattronak is tesó változata a duo, nem csak a stadium létezik


a qt duo klasszisokkal jobb, mint a stadium, kényelmesebb, de léteznek azért sokkal jobbak is


az abc design zoom pl sokkal jobban kihasználható

2013. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A graconak nem túl kicsik az ülései?Úgy értem,rövidek....
2013. jún. 16. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Mihez képest rövid?

Szerintem nem.

2013. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De igen :) rövidek az ülései szerintem is az elős is a hátsó is, nekem nem egy hú de nagy a fiam (a nagyobbam) de most 2 évesen bizony a kupolát már nem tudom feltenni mert a feje hozzáér (az első részhez). A hátsó fekvőfelületre ha fektetni akarnám a kicsit (aki viszont az átlagnál hosszabb) akkor gondba lettem volna szintén mert talán 62-63 centi hosszú összesen a hátsó fekvőfelület és a lányom 58 cm hosszal született, DE! hordival használtuk hátul így nem kellett a fekvős rész aztán most hogy már ül nyilván nem érdekes hogy csak 63 cm hosszú a lányom meg már 70 is megvan.

Ettől függetlenül nagyon szeretem, a számomra elérhető legjobb tesókocsinak gondolom mert nem szélesebb mint egy átlagos kocsi (sőt nekünk az egyes babakocsinknál még keskenyebb is egy 2-3 cm mel) és a hossza sem olyan batár hosszú mint más testvérkocsiknak.

Kompaktabb szebb (számomra) és kisebbre csukható mint a stadium duo (az se rossz).

Árfekvésében nekem ez fér-fért bele (40 ezerért vettük hibátlan állapotban).

Imádom hogy az alsó kosarához akkor is hozzáférek ha hátul le van hajtva az ülés és nem kell oldalt szerencsétlenkednem hogy beerőltessem a vásárolt dolgokat vagy a homokozó készletet vagy bármit:)

Vannak ennél drágább kocsik barátnőmnek Jané powertwin volt egy másiknak twin two nagyobbak szélesebbek hosszabbak nagyobbra csukódnak (elöl ugyanúgy viszonylag rövidke az ülés ahhoz képest ugye hogy nagyobb gyerek is bele kéne férjen).

Az abc design zoommal is az a bajom hogy számomra nagyon hosszú és nehezen kezelhető. De hát mindenki maga érzi mi a kényelmes.

Ja meg felénk nagyon sok olyan bolt van (és sokszor járok egyedül velük) ahol szűkek a sorok, az ajtók a kasszák, tehát ott egy még hosszabb kocsival esélyem se lenne.

2013. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!Na erre gondoltam én is,hogy nekem nagyon rövidnek tűnnek az ülések.A hátsó is,ha fektetni akarnám majd a kicsit,egy idő után sztem lelógna a lába ami nem kényelmes.Az abc design zoom-ot ne is mond,én az abc kocsikba vagyok szerelmes.Most 10 és fél hós a fiam,és használjuk a mambát és a mooving light-ot.Csak az a szívás,hogy a mamba mózeskosara nem kompatibilis a zoom-hoz.(pedig az szinte érintetlen,6 hós volt a fiam amikor vettem a mambát,alig volt a mózesben.

Még csak kicsi terhes vagyok,tapasztalatokat gyűjtök,de már most gondban vagyok.1,5 év lesz a 2 gyerek között,és nekem mindenképpen egymás mögötti kocsi kell,mivel az egymás melletti sajna nem fér be a tárolóba.Pedig van egy ami nagyon tetszik(free style ikerkocsi).

Tehát a graco kicsi.A zoomhoz venni kellene egy mózest vagy egy autós hordozót,amivel együtt már nagyon borsos lenne az ár.

2013. jún. 16. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:

6 os vagyok igen meg nem tudom nektek mekkora a tároló nekünk sajnos az se olyan nagy így az is szempont volt hogy oda beférjen na és oda az abc zoom se fért be csak nehezen és úgy hogy leveszek róla mindent és csak a váz marad az meg nem túl praktikus:(

és nem utolsó sorban 70-80 használtan is egy olyan és nagyon ideges lettem volna ha azt lopják el mindenestül.((

2013. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves 6-os válaszoló, ezek szerint nektek graco quattro tour duótok van - megtennéd hogy leméred a tolókar magasságát - mert nálunk ez is szempont, nagyon magas szülők vagyunk....


Én is még fiatal terhes vagyok tavaszra várjuk a második babát, és a fiam akkor kb 20 hónapos lesz, most 13 hónapos de még nem indult el...

2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!