Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen eséllyel tudom eladni...

Milyen eséllyel tudom eladni a Peg Perego Pliko Switch babakocsimat?

Figyelt kérdés

Még sehol nem hirdettem meg, de mindenhol az árához képest viccesen olcsón árulják, vagy irtó drágán.

Minek van esélye a piacon? Esetleg ti adtatok már el?



2013. jún. 22. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel egy neked tetsző áron és megtudod. Ha nem kel el vmennyivel mindig vidd lentebb az árát. Ezt tudom tanácsolni, mindenki így csinálja általában.
2013. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem ez a kocsi nagyon jó,de az eredeti ára irreálisan magas!Aki meg tudja venni,az megveszi,aki viszont nem tudja megvenni, az használtan se fog érte sokat kiadni....Szóval sajna ígyis-úgyis buksz rajta elég sokat...

Meg amúgy is, szerintem az ember használt kocsiért nem ad ki mondjuk 100ezret,pedig ha ezt a kocsit nézzük,akkor már 100ezer is kevés.

Akkor inkább vesz egy "alacsonyabb kategóriás"(nem neves) olcsóbb,de új kocsit.

Szerintem is tedd fel egy neked is megfelelő árért,aztán írd oda,hogy irányár, vagy ha nagyon nincs érdeklődő vidd lejjebb az árat!

sok sikert!:)

2013. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hordozóval + az extrák esővédő lábzsák táska... újszerű van 35.000-ért,

Mózessel hordozóval a sport 40.000-ért is van!


50.000-el próbálkozhatsz, s ha nem megy el, lejjebb viszed az árat.


Én a quinny buzz , kocsim mindennel együtt sport hordozó Mózes + extrák 70. 000-ért hirdetem, fél éve, s nem kell senkinek...

Újjonan 200.000-volt...

2013. jún. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.


CSak az Easy drive van, illetve csak a kocsi. Esovedovel, labzsakkal. Hordozo es mozes nincs, kb. 12o volt.


Egyaltalan veszi valaki? Mert tenyleg 5o-ert vagy alatta nagyon keves lenne erte..


En amugy ugy latom, hogy ha valaki ezt szeretne ujonnan megvenni ennyiert, akkor talan hasznaltat vesz, mert gyakorlatilag minosegi.

En stokket szerettem volna. Nyilvan az ujat nem lett volna szivem megvenni, ezert kezdtem le hasznaltat nezni. De mas okokbol nem azt valasztottam.

2013. jún. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!