Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb esellyel esek teherbe...

Nagyobb esellyel esek teherbe veteles utan az elso menstruaciot kovetoen?

Figyelt kérdés
Majus elejen elveteltem sajnos. Megvartuk az elso menszit, ami 31 napra jott meg (27-29 napos ciklusaim voltak elotte) es az azt koveto 10. es 11. napon egyutt voltunk vedekezes nelkul. Most 12. napon vagyok. A veteles utan 2 hettel uh-on azt mondtak, hogy fizikalis oka nincs az ujabb terhessegnek.
2013. jún. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én azért várnék 2-3 hónapot de ti dolgotok. Egyébként ha könnyen összjött az első akkor valószinüleg a másodinál sem lesz sok idő.
2013. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno vetélés után meg sem jött...Abból született a fiam..:) Semmi probléma nem volt..:)
2013. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés engem is érdekel :) Nekem pont most van a vetélés utáni első menstruációm. Az egész ciklus tökéletesen zajlott le, ahogy kellett. Pont jó időben jött meg. Most várjuk, hogy vége legyen és ismét próbálkozhassunk. Remélem, nálunk is minden rendben lesz, ahogy nálatok is :) Hajrá!
2013. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés után egyszer megjött, a második már nem. Most vagyunk félidőnél, teljesen problémamentes a terhességem. Sok sikert!
2013. jún. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Május elején nekem is volt egy vetélésem (nem kellett műtéttel befejezni). Június elején pozitívat teszteltem. Sajnos nem probléma mentes a terhesség, amellett hogy veszélyeztetett vagyok, még fenyegető vetélés miatt feküdmöm kell.
2013. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, akkor te nem vartal egy menszit se? En azt nem nem mertem bekockaztatni, pont azert, mert feltem, hogy az lesz, mint most neked:-(

Remelem minden rendben lesz veled es a picivel.

2013. jún. 18. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A veszélyeztetett terhes azért vagyok mert már 2 vetélésem volt. Meg korábban történt, más jellegű nőgyógyászati beavatkozások miatt is. Az orvosom szerint mivel természetes úton vetéltem el nem szükséges várni. Azt is mondta, hogy ha nem "állok készen" úgy sem tud megtapadni.
2013. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!