Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi ez az ülés elején? Mire való?

Mi ez az ülés elején? Mire való?

Figyelt kérdés

Megvettük a babahordozót (0-13kg) és van az elején a biztonságiöv anyagából valami szalag.Linkelek képet,mert nem tudom elmagyarázni.


[link]


Leszedtem a huzatot,hogy kimossam,mert használtan vettük.Volt hozzá könyvecske is,de nincs benne magyar nyelv.Abban jelölik ezt a micsodát,de sajna nem értem.Néztem más ülés és azon nem lógott ennyire.Elállíthattam valószínű.

És még egy kérdés. :-)

A biztonságiövet mivel tudom kitisztítani,mert sikáltam,de néhol sajna még mindig szutykos kicsit.

Egy Maxi-Cosi Citi autósülésről lenne szó.

Köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 24. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a kicsi benne van avval tudod meghúzni az övez,hogy pont jó legyen a mérete.....
2013. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a szalaggal lehet a biztonsági öv feszességén állítani.
2013. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg! :-) Akkor nem baj ha jobban lóg?
2013. jún. 24. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha lóg! :) Ha benyomod azt a gombot, ahonnan kijön a szíj, közben meghúzod a övet, amivel a babát kötöd be, akkor nem fog annyira lógni. Mikor betakarod a babát, akkor addig húzod, hogy a baba testén feszes legyen, ha alul olyankor lóg, az nem baj, hiszen nőni fog a gyerek, télen több ruha is lesz rajta, úgyhogy azért csinálták hosszabbra.
2013. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!