Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A terhesség elején mi az,...

A terhesség elején mi az, amit ha csinálok, biztos hogy elmegy a baba?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, hogy pl. nagyon erősen hasba ütnek vagy ilyesmi, hanem olyan, ami ilyen hétköznapi dolog, pl. valami sport vagy ilyesmi...

Csak mert akkor ezekkel nagyon vigyáznék.


2013. jún. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha a baba egészséges, akkor marad. Én a 8. hétig nem tudtam, hogy terhes vagyok. Komplett költöztetést csináltam végig, bútorokat le és fel a harmadikra. Forró vízben fürödtem, mint mindig, ja és napi 30 km-eket bicikliztem. Egészséges lányom született.
2013. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez butaság első.

konkrétan én az egészséges babàmmal megtoltam az autot.

nem tudom miért tettem.7hetes voltam.teljesen kiment a fejemből hogy azt nekem nem szabad!

2013. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem olyan nincs amitől tuti elmegy a baba.ha egészséges a pici akkor megmarad.én is a terhességem alatt nagy pocakkal mindent csináltam cipekedtem fát vágtam stb.még is makk egészséges a kisfiam aki most lesz 2 éves és még csak beteg sem volt eddig
2013. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ilyen. Előfordulhat, hogy egy ártalmatlan dolog is vetélést okoz valakinél, másoknál meg egy durva esemény sem.

Ne erőltessed magad túl, ne szedj gyógyszereket, ne cigarettázz, ne igyál alkoholt. Normális, egészséges életvitel mellett semmi gond nem lehet.

2013. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!