Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bordó színű babakocsi illik...

Bordó színű babakocsi illik egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább lányosnak mondanám de fiúnak se rossz.
2013. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már régen letűnt az a kor, hogy kisfiúnak kéket, kislánynak pirosat, rózsaszínt.

Szerintem nagyon divatos mindkét nemnek a sok vidám szín.

Bordó, kék, zöld, sárga, piros, minden.


Én a feketét zárnám ki mindkét nemnél, és kisfiúnak mondjuk rózsaszínt és lilát. De ez is csak ízlé kérdése. :)

2013. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne illene?

Az egyik ismerősöm kisfiának narancssárga volt.

Az unokahúgomé meg sötétkék.

2013. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, és fiam van.
2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is bordó/fekete babakocsink van. Tökéletes fiúnak.

Amúgy meg a második babánál sem fogjuk lecserélni. Teljesen fölösleges, felnő azon is a gyerek...

2013. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1. egyrészt igazuk van feljebb íróknak, bármilyen szín jól tud kinézni

2. kisfiad gondolom nem Gabbana divatdiktátor örököse, hogy színvilágilag sztájlosan kéne tologatni őt, így szerintem mindegy neki is, miben tolják addig a pár évig míg tolni kell!

3. a bordó úgyis sötétebb (így a konzervatívaknak férfiasabb-fiúsabb) mint a piros ami pedig amúgyis elfogadható unisex színnek a többi közt :D

2013. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hannibal82 válasza:

nem értem. a piros és a bordó mióta lányos szín autóban?

Pl. Ferrari?


szóval nekem is bordó Ladám van és férfinak vallom magam.

amúgy ilyen hülye kérdést...

2013. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Huszárné Sánta Viktó válasza:

Szia!


Az Én kisfiamnak Piros-vajszín betétes volt igaz lányt vártunk másodiknak is inkább és elégé hamar még a 13.héten kiválasztottuk a Brendon-ban a kocsit kupon akciós volt akkor(2006-ban és nagyon kedvező áron 70.000ft helyett 40.000ft volt),így nem igazán tolhattuk ki a vásárlást,mert nagyon tetszett a modell és mindent adtak hozzá(táska esővédő,lábzsák,mózeskosár.)Igaz körül-beül másfél órát filóztunk a férjemmel hogy melyik legyen,mert volt sima halványkék is és végül is az döntött,hogy Én tolom évekig így nekem kell,hogy tetsszen a szín és fazon és persze kényelmes és praktikus legyen a babának is.De nem bántam meg,mert első időkben nagyon sokan megállítottak,hogy gyönyörű a kocsi hol és mennyiért vettem.Tavaly adtam csak el hátha még vállalunk 3. gyerkőcöt,de nem így lett, fájó szívvel váltam meg tőle.De azóta is folyamatosan többen is rákérdeztek,hogy meg van-e még és eladó-e esetleg?Az tudom tanácsolni semmi kép ne vegyél sötétkéket és feketét,mert annak az anyagát nagyon kiszívja a nap.Nekem a két gyerkőcnek 4db babakocsija volt és mind világos színű és nagyon szép állapotban maradtak meg és jó áron tudtam tovább adni őket.Pedig rendszeresen tisztítottam őket a kádban mostam át időnként és ha folt lett rajta későbbiekben mindig kidörzsöltem.De tényleg az tudom tanácsom,hogy azt válaszd ami neked tetszik.Remélem tudtam segíteni.Helló!Viki

2013. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!