Milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy esetleg tudtok ajánlani 120.000,- kategóriában jobb vagy hasonló babakocsit. Köszönöm :)


2013. jún. 27. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én ha ennyi pénzt költenék babakocsira, tuti nem ilyet vennék. (Sose tettem és már nem is fogom, de ez nem ide tartozik .o)

Csak a kerekére néztem rá, de egyrészt nagyon kicsi, másrészt nincs rajta "rece", tök sima az egész, hóban tolhatatlan az biztos.

2013. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Persze, jól néz ki. De szerintem felesleges ilyen drágáért babakocsit venni, ugyanilyen jót lehet venni 80-100 ezer körül is, meg elég nehéz is.

Kb. másfél-2 éves koráig használnád, de lehet mire a babád 1 éves lesz, addigra egy könnyebb sportkocsira vágysz, amivel könnyebb a közlekedés!

2013. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én ig ilyet fogok venni csak más színben
2013. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, ezzel tutira mindenkit lepipálsz:)

[link]

2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hmmm értem. Akkor nem éri meg :/

Még ezeket néztem:

[link]

[link]

[link]


Ezek közül?

2013. jún. 27. 16:17
 6/24 A kérdező kommentje:
Húúú azért 400.000,- nem fogok babakocsiért kiadni. Az kicsit soknak találom.
2013. jún. 27. 16:18
 7/24 anonim ***** válasza:

nekünk 20ezer ft-os van, tökéletes.

bárcsak 120ezerért vehetnék a kicsimnek babakocsit, de most egyenlőre kajára sincs...

2013. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A legtöbb kérdésnél valaki mindig elkezd panaszkodni!


A kérdezőnek akartok lelkiismeretfurdalást okozni, amiért ő meg teheti?

Nem a kérdező tehet arról, hogy neked nincs mit enni

2013. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Most ebbe nem akarok belemenni de ha már így vagyunk...Sajnállak, de én mindig küzdöttem a jobb megélhetésért, nekem se pottyant az ölembe a jobb megélhetés. Rengeteget küzdöttem mire elértem azt a szintet ahol most tartok. A párom úgyszintén. Gyermekvállalás is tudatosan jött. Most ezt nem nagyzolásból de, megtehetném azt is, hogy amit linkelt egy válaszadó babakocsit 400.000,- megveszem de nem teszem mert fölöslegesnek tartok ennyi pénzt kiadni egy babakocsiért. A pénzzel bánni kell, sose voltam olyan és sose leszek olyan aki szórja a pénzt. Ha volt 1000ft-om akkor mindig úgy tekintettem, hogy nem 1000 ft van a zsebemben hanem 500ft amit nyugodt szívvel elkölthetek. Mai napig így gondolkodom.
2013. jún. 27. 17:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Az első a legjobb a kommentben linkeltek közül!
2013. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!