Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legpraktikusabb...

Melyik a legpraktikusabb hordozó már újszülött kortól?

Figyelt kérdés
Autóban és azon kívül is használható hordozót keresünk újszülött kortól, de akkora a választék! Ártól függetlenül, melyiket tartjátok a legbiztonságosabbnak?

2013. júl. 1. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi azt használtuk ami a babakocsihoz volt. Tökéletesen megfelelt.
2013. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Mi nem veszünk babakocsit.

2013. júl. 1. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy Stokke fan, és ennyiért már komplett babakocsit vehettek, de ismerősömnek ilyenje van, és nekem szimpi, hogy teljesen hátra lehet dönteni a háttámla részt, ami pl hosszú utaknál eléggé praktikus, hiszen nem túl egészséges pici babát sokáig hordozóban tartani.

[link]

2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Húúúh, ez biztos tudhat valamit ennyiért :) Tudom, azt írtam ártól függetlenül, de azért ez egy picit sok lenne nekünk :) DE tényleg tök jó, hogy le lehet dönteni, pici babának mindenképp praktikus, hosszú utakra. Sajnálom, hogy ennyibe kerül.
2013. júl. 1. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ezt is el lehet dönteni, és egy kicsit olcsóbb:

[link]

Nekünk 9-18-as ülésünk van ebből a márkából, és nagyon meg vagyunk vele elégedve.

2013. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy fogtok sétálni ha már kinövi a hordozót?
2013. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Magunkon szeretnénk hordozni később, de úgy tudom, újszülött korban még nem a legjobb neki, ha magunkra kötjük, csak később. Ha mégis kényelmetlen lenne, vagy nem tűnik praktikusnak, még mindig nézhetünk egy babakocsit, de nem szimpatikus nekem a kocsi. A nagyvárosi forgalomban, ha autó nélkül megyünk valahová, praktikusabbnak gondoljuk a magunkon hordozást a későbbiekben. Számtalan anyukát látok babakocsival szenvedni a tömegközlekedési eszközökön. Felesleges bonyodalomnak érzem.
2013. júl. 2. 08:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedésnél én is hordoztam.

De ha csak sétáltunk,egyszerübb volt a kocsi.ujszülöttként a hordozó se a legjobb hosszútávon,viszont van olyan kötési mód amit ujszülöttnél is használhatsz.

2013. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg? Már újszülött kortól lehet hordozni? Barátnő mondta, hogy nem tanácsos, még nem olvastam utána. Mondjuk még van is pár hónapunk :) csak előre tájékozódom. Hol tudok utánanézni, hogy tudok újszülöttet hordozni magamon?
2013. júl. 2. 10:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak videok,ujszülött hordozása néven,vagy egy hordozós klubbot keress meg a közeletekben,ott vannak akik segitenek neked,ők ebből egy bizonyos tanfolyamot is elvégeztek,és biztosan tapasztaltak is.
2013. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!