Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Roan Jolly Joker babakocsi...

Roan Jolly Joker babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen babakocsi?Használtan vennék,elég kötöttek vagyunk és úgy tudom ezek a babakocsik újszülött kortól használhatóak.

gumival védekező 16/l (a rosszakaróknak)



2013. júl. 1. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Énis 16 évesen szültem, le kell tojni a rosszakarókat! Télen születő babáknak vagy őszieknek a legjobb az ilyen fajta babakocsi. Milyen árkategóriába gondolkodsz? Szívesen keresek neked. Amúgy nekem is hasonló babakocsim volt a lányommal csak modernebb kiadásba (Jackmar Vajper) Imádtam, szinte izzadt a baba olyan jól megvédte a januári fagyoktól. :)
2013. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kb olyan 30ezer forintért.:) használt is tökéletes.:) és köszönöm a segítségedet! a babát szeptember elejére várjuk.
2013. júl. 1. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon benne vagyok amúgy egy csoportba ahol ennyiért elég jó kocsikat veszel. Azért linkelgetek, szeretek babakocsikat nézni. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sokat segítettél.:)
2013. júl. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!