Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Ugyan még messze van a kis csöppöm érkezése, de már elkezdtem nézegetni a babakocsikat. Kettőt szeretnék az alábbiak közül, de nem tudom, melyik kettőt. Szerintetek melyiket? Ár most mellékes, a színt se nézzétek, mert valszeg nem ilyen színű lenne. Nem nagyon akarnám már lecserélni, ha megveszem, úgyhogy fontos, hogy kibírja kb. 2 éves korig.


Stokke Xplory

[link]


Bugaboo Camel

[link]


Bugaboo Buffalo

[link]


Bugaboo Bee Plus (becsapós ugyan, de ez újszülötteknek is jó)

[link]


Silver Cross Balmoral

[link]


A Stokke tetszik a legjobban, mert ahhoz sok kiegészítőt lehet kapni, plusz az egy komplett szett, de az elvileg nem jó terepre. Viszont a Bugaboo kocsiknak meg nincs hordozójuk, csak a MaxiCosi hordozó lenne jó bele (adapterrel), a Stokke nem. Az utcsó kocsi meg rettenetesen drága és praktikátlan, de olyan gyönyörű, hogy beleszerettem. Szerintetek melyik kettő a legjobb, ill. melyik kettőt éri meg együtt megvenni, hogy pótolják egymás hiányosságát?



2013. júl. 9. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Bugaboo cameleon+ bugaboo bee plusz


A maxi cosi hordzó biztonságosabb, mint a stokee hordozója


A cameleon olyan 1 éves koráig jó, utánna meg a Bee, mert kicsi, a gyerek már jár, csak ha elfárad kell a kocsi...

2013. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a Camel jó terepre? A Buffaloban pont az a jó, hogy olyan benga nagy kerekei vannak. Hasonló még a Bugaboo Donkey is, csak az nekem túl széles. Terepre is kéne kocsi, mert sokat kirándulunk. A Stokke-ban meg a Bee-ben az a jó, hogy van táskája, így a repcsire is fel lehet vinni, ami nálunk szempont, de a többit nem tudom.
2013. júl. 9. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Buffalo olyan széles, mint a Donkey mono-kivitele (60cm). Ha ehhez igazodik az ülés is, akkor én a Buffalot választanám. A Cameleon nekem keskenynek tûnt. A Cameleonhoz lehet venni kiegészítõként nagy kereket.

A második kocsi a Bee lenne.

Amúgy a Maxi Cosi mellett Römer adapter is kérhetõ a Bugaboo-hoz. A Römer is jó gyereküléseket gyárt.

Ha szeretnétek testvért kis korkülönbséggel, érdemes a Donkeyt megfontolni.


A Stokkéval nem tudsz kirándulni, és kb. 1 éves korára kinövi a gyerek. Nekem a dönthetõsége sem tetszik (ha elõre néz a gyerek max. relax pozíció van). A fiam még 1,5 évesen is jókat aludt a babakocsiban, kellett a jó dönthetõség.

2013. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt Angliában sok bugaboo bee-t látok. Iszonyú ronda kocsi. Ízlésficamos az, aki megveszi
2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Bee is tetszik, ráadásul Andy Warholos kiadásban valami meseszép. Egyébként a héten kiderül, hogy milyen nemű a csöpikém, akkor sakkozhatok a színekkel is.
2013. júl. 11. 07:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a Silver Cross Balmoral nekem is nagyon tetszett, de sajnos nem az én pénztárcámnak való, ezért tovább keresgettem, és megtaláltam ezt:

[link]

Az Inglesina is csúcsminőség, és tudsz hozzá venni sok kocsival kompatibilis hordozót, ill. sportrészt.

Eddig ebayen néztem, ott 350-ből kijönne. Szerintem sokkal egyedibbek ezek a "klasszikusok", mint pl. egy stokke, vagy egy bugaboo, hiszen ezekkel van tele az utca.

2013. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LiliB85 válasza:

Nekunk a bugaboo buffalo-nk van, es szerintem az az egy kocsi eleg is. Es ha a MaxiCosi-kat nem szereted, Britax autos hordozot is lehet rakapcsolni.

Van hordozo taska ishozza (bugaboo confort bag) ugyanaz, amibe a cameleon es a donkey is belefer. az egyetlen hatranya, h tenyleg van sulya, tehat h pl gyakran kell az autobol ki/autoba beemelned, az azert annyira nem szuper. De mondjuk mi a varoson belul nem hasznalunk autot (Koppenhagaban lakunk), a hetvegi kirandulasokkor meg kiveszi a parom :)

2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, végül a Stokke mellett döntöttem, mózessel és hordozóval. Vettem hozzá mindenféle kiegészítőt és imádjuk, a lányom is. A másik kocsink végül egy Mima Xari lett, nincs a linkeltek közt, de nagyon bírom.
2014. szept. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!