Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit válasszam?

Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

1# [link]

2# [link]

3# [link]


2013. júl. 13. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!

Bele gondoltál, a kerekei nem volygósíthatók, ez csak előre hátra megy, nem kanyarodik jobbra balra, csak ha megemeled, megdöntötte az egész kocsit!

Gagyi hordozója van, amit kinő 4 hónaposan a baba.


[link]



[link]


[link]

2013. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amiket itt felsoroltál azoknak olyan gagyi szinük van.
2013. júl. 13. 08:05
 3/10 Ananke ***** válasza:
Most a kinézete számít jobban,vagy,hogy tudd használni?Én is csak bolygós kerekűt veszek.Meg azok közül amiket az első válaszoló belinkelt van azért szép kislány színű is.
2013. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak a szine számít.
2013. júl. 13. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg amelyiket akarod úgy is szenvedés lesz a babakocsis korszak, egyébként bolygós kerekűbe is lehet találni olyant aminek a színe ilyen amit kitettél linken. Csak gondolja bele hogy minden kanyarnál meg kell emelned a kocsit a gyerekkel és a cuccokkal együtt, én is ilyen kocsit vettem annó de 1 hónap után eladtam mert egy kapal sz@r
2013. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik egy sem. A bolygósítható kerék nekem is nagyon fontos, na meg apukának mindenképpen kell tálcatartó:)

Én ezt a babakocsit néztem ki, igaz nem túl nagyok a kerekei, de a pénztárcámnak ez a megfelelő:

[link]

2013. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] Ez hogy tetszik? és még használni is tudnád
2013. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es ez is jó.
2013. júl. 13. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szenvedés,ha nem bolygósított a kerék!Nekünk is van egy hasonló,nagy méretű,nagy kerekű babakocsink,fix kerekekkel és nagyon szeretjük tolni.Vettem mellé egy kicsi pierre cardint,bolygós kerekekkel,hogy felférjek a buszra,és csak zavar,hogy folyton tekergnek a kerekek,így fixre állítom azt is.Én az utolsó kocsit választanám,télen nem lesz annyira láthatóan koszos,mint a világosabb színűek.
2013. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszadóval. Nekem is fix nagy kerekű kocsink van. Nagyon szeretem. Könnyű vele irányt változtatni ha a rugó nem olyan kemény benne. Én csak egy olcsóbb darabot vettem mert ennyim volt rá. 37000.- volt. Nővérem 85000.- ért vett elöl bolygós volt és rettenet nehéz volt irányítani, de erre csak akkor jött rá mikor kipróbálta az én gagyimat. A szín pedig....most kicsit irigykedek mert két fiam van pedig nagyon kislányos anyának képzeltem magam a 20-as éveim elején. :)
2013. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!