Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek a...

Milyen babakocsit vegyek a hason alvó babámnak?

Figyelt kérdés

5 hónapos, Graco quattro tour deluxe babakocsink van, de a mózesét kinőtte. Olyan kocsira gondoltam, ami vízszintesig dönthető és elfér benne a baba kényelmesen hason (sajnos ez a Graconál nincs meg, ha hason alszik, nem fér el a kis keze maga mellett..).

És persze jó lenne ha könnyű lenne és kicsire összecsukható.

Van ilyen egyáltalán?


2013. júl. 13. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon van, ami nem könnyű és nem kicsire csukható, viszont hatalmas helye van benne a babának, kétévesen még tökéletesen elfértek benne, hason alváshoz ideális, szeretem azt is, hogy a hátulja felhajtható, van ott egy háló, így nagy melegben is szellős, levegős marad a kocsi. Nekem ideális vidéken, de pl. tömegközlekedni nem volna jó vele és akármilyen autó csomagtartójába sem fér.
2013. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meese válasza:
Nekünk ilyen van [link] nagyon jót alszik benne a fiam!Nagy részbe nem az űlőbe:)
2013. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat, még mindig nem döntöttem, egyre inkább belebonyolódom a kínálatba.

A Bergon sajnos kiesett, mert nem csukható kicsire, ez a férjemnél kizáró ok, mivel nem tudna mellé semmit pakolni az autóba.

Meese, ha még olvasod, mekkora a gyerkőcöd? Szerinted az enyém tudna benne hason aludni? Megnéztem egy videót arról, amit ajánlottál, de nem tudom eldönteni.

Köszi

2013. júl. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!