Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek Május végén születendő babámnak?

Figyelt kérdés

Igazából iszonyat nagy a káosz a fejemben, tömérdek babakocsit végignéztem (neten) és fogalmam sincs milyet vegyek ..


Számít-e az, hogy nyári vagy téli babának vásárolunk kocsit? Szeretnénk majd kistesót, és persze Ő még nem tudni melyik évszakban érkezik.


Nem szeretnék bazi nagy babakocsit, szeretnék vele elférni, jó lenne ha könnyű lenne és könnyen kezelhető is.


Van valakinek bevállt márka?


Köszönöm.


2012. jan. 11. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk ez vált be, nagyon szeretem, praktikus és könnyen kezelhető: Baby Point V3

Két gyereket kiszolgált, de még mindig semmi baja. Könnyen irányítható, és jó volt télen is és nyáron is.

[link]

Én is sokat agyaltam vásárlás előtt, már azt sem tudtam hol áll a fejem, de végül emellett döntöttem és szerencsére nekünk nagyon bevált.

2012. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk, csak nem a csíkos, hanem a szíves változatot (a sötétebb sávban szívek vannak) én május közepén szülök majd. Nekem nagyon tetszik, könnyen kezelhető, gyönyörű is, és praktikus. Ezen kívül egyet sem láttam, ami tetszett volna.

2012. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem. Szerintem nagyon jó árban van, minden van hozzá és kezelni is könnyű.
2012. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a link lemaradt :)


[link]

2012. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedve 2.válaszoló,milyen márkájú ez a babakocsi,nem találom.Köszi.Nagyon nagyon szép
2012. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg van,köszi.Nekem is nagyon tetszik,ráadásul én eltudnám képzelni bármilyen nemű kisbabának.Ti??
2012. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó,

Mi is azért vettük ezt, mert fiúnak és lánynak is jó. A mostani picúr ugyan lány lesz, de később is szeretnénk ezt használni! :)

2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket !

nekem is nagy probléma, hogy alig tetszik1-2 babakocsi, és amint belinkeltetek mind-mind nagyon szép !

nekem a legnagyobb bajom, hogy túl vannak cifrázva a kocsik, emiatt nekem a Stokke is tetszik de a párom utálja :D

szóval nem egyszerű, na.


kedves második: én nem voltam ügyes és nem találtam a babakocsi márkáját, segítesz nekem? köszönöm.

2012. jan. 11. 12:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Anmar hilux :) Biztos megtaláljátok az igazit! :)
2012. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves harmadik ! a giraffe club babakocsi milyen nehéz? könnyen összecsukható? köszönöm.
2012. jan. 11. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!