Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi szakértők véleménye?

Babakocsi szakértők véleménye?

Figyelt kérdés
melyik lehet a számomra megfelelő,szempontok: könnyű esernyőre csukható sport kocsi, dönthető hogy tudjon benne aludni is, napfénytetős, elején tálca legyen, magas anyukának való,könnyen irányítható
2013. júl. 15. 07:28
 1/3 Meese válasza:

Nekem ilyen van/Volt: [link]


Nekem ez vált be!!

2013. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen terepre szeretnéd? Földút vagy macskakő esetleg beton. Télen rendesen takarítják a havat? Én a szempontjaid mellett figyelembe venném, hogy ha sokat fogtok sétálni akár télen is akkor mindenképpen nagy kerekű babakocsit válassz. a kicsi és bolygókerék egy kis hóban is elakad. Engem sokszor kisegített a hóból a nagykerék. Persze van egy olcsóbb esernyőre csukható a buszos napokra is. Remélem tudtam segíteni ha nem a pontos típusban, de a végeredményben.
2013. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk chipolino Pook van , nagyon szeretjük , mert nagyon könnyű,és kicsire csukható . Mi újszülött kortól használjuk . Én is viszonylag magas vagyok 180 cm , és nagyon jó nekem , a párom magasabb neki is jó , mivel több pózban állítható a kar is magasába azt hiszm 4.ben .

Mi minden féle terepen használjuk.

[link]

2013. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!