Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan kell feladni, csomagoln...

Hogyan kell feladni, csomagolni a babakocsit?

Figyelt kérdés
minden érdekelne,mibe,hogy,milyen szolgáltatást kell igénybe venni,hogy biztonságosan célba érjen

#babakocsi feladás postán #biztonságos eladás
2013. júl. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megoldható akkor jól körbe ragasztott dobozban érdemes feladni, valamint a baba kocsit is érdemes buborékos papírba betekerni és úgy a dobozba. Én a futárszolgálatokban jobban bízok mint a postában, de a posta is megbízható abszolút. GLS-t én nagyon szeretem, de választhatsz másik szolgáltatást is. Akár a postára is besétálhatsz és megkérdezheted, milyen "biztosítást" tudnak ajánlani a csomag ép megérkezésére. Bármilyen megoldást is választasz minden képen ajánlott ként add fel (legyen róla papíros), nagyon nagyon tekerd körbe (hullámpapírral, buborékos papírral, szemetes zsákkal) és tedd dobozba.
2013. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
buborékos papírt hol lehet kérni?
2013. júl. 16. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlottként csak levelet lehet feladni. A többi stimmel. Bár nem fontos buborékossal csomagolni, szerintem elég körbebugyolálni folpackkal, doboz nem fontos, esetleg karton, ha van könnyen letörhető alkatrésze, akörül. A postán nemrég nagyon megváltoztak a csomagfeladási lehetőségek. Üzleti csomagként fogod tudni feladni. Súlytól függ a díja. (Esetleg terjedelmes lehet még).

[link] (jobb oldalt középen)

2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Én nemrég adtam fel a postán, folpackkal többször körbetekertem, csak a kerekeit nem. Azokon gurult, simán megkapták, semmi baja nem lett. Így talán nem is dobálták, mert, ha dobozba teszed, simán dobálhatják is :-)
2013. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!