Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen újszülött babakocsit...

Milyen újszülött babakocsit vegyek az alábbi kritériumokkal?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha a hordozó és a mózes az árban lenne.

Inkább sétálós babakocsira gondolok (Bp-en, halál rossz utakon - mindenki ismeri a kátyós, töredezett utakat), bkv-n csatos hordozóban lesz a gyermek.

Ha úgy alakul, akkor azért buszra is feltudjak vele szállni, tehát helyből, gyerek nélkül ne 30 kilós legyen!


Van az előző lányunk után egy sport babakocsink. Terveink szerint ezt is fogjuk használni, ha már a pici ül. :)


2013. júl. 17. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen árban?
2013. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Brendon honlapján néztem a Tourago-nak a kocsiját.Mózes van benne, de hordozó azt hiszem nincs. 38 ezer környékén van.
2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Árban .. hm .. nyilván nem fél milláért, meg nem is 150-200 ezerért gondoltam legjobb esetben 6-7-8 hónapra.


100 alatt legyen, de azért ne essen szét a babakocsi.

Tudom, kicsit borzasztó vagyok, de az első lányunknál nagyon durván befürödtünk az újszülött babakocsijával, pedig nem használtan vettük.


Gondolkoztam most használt b.kocsiról, de nem merek "belevágni" :/

2013. júl. 17. 13:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hordozót nem kell a kocsihoz csatlakoztatni, mert abban csak utazáskor lesz. Nem szeretem babakocsiban úgy sétáltatni.
2013. júl. 17. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem a 3.- nak egy használtat a vaterán, espiro atlantic 3 in 1. Van hozzá mózes, bébihordó, sportrész. Jó masszív kocsi, én sem fogok vele bkv-zni, a baba kényelme az első, az ebben a kocsiban sokáig meglesz. Nagyon tetszik, jó vásár volt, nem fürödtem be vele. Igaz elég régóta vadásztam már az oldalakat. Sportunk nekünk is megvan az előző, az még nagyon jó, szerencsére nem adtam el. Sok sikert neked is!
2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 50.000- be került csak :-)
2013. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!